• 0

29 Temmuz 2019, 14:21 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

16. Hubyar Anma Etkinlikleri yapıldı

16. Hubyar Anma Etkinlikleri yapıldı

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen 16. Hubyar Anma Töreni ve Etkinlikleri Tokat, Almus ilçesine bağlı Hubyar köyünde yoğun katılımla gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Avcılar Belediye başkanı Turan Hançerli'nin de katıldığı, geleneksel Hubyar Anma Töreni ve Etkinlikleri 27-28-Temmuz 2019 tarihleri arasında Almus, Hubyar Köyünde yapıldı. Hubyar Köyü Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği ve Hubyar Eğitim Vakfının öncülüğünde yapılan etkinliğin sunumunu Uğur Kelleci ve Ali Balcı birlikte sundular. Etkinlikte birinci gün Hubyar Türbesi önünde düzenlenen anma töreninden sonra Cem yapıldı.
 
 
Hubyar anma törenlerinin ikinci gününde ise yapılan konuşmalar ve Hubyar hakkında verilen bilgilerden sonra Cengiz Özkan, Tolga Sağ ve Muharrem Temiz ile aşıklar Müslüm Karataş, Ahmet Temel, Ahmet Telci sahneye aldılar. Törende semahlar dönüldü, lokmalar pay edildi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]