• 0

01 Ağustos 2019, 12:31 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Yücel Bulut, tarım projelerini takip ediyor

Yücel Bulut, tarım projelerini takip ediyor

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat'ın kalkınmasına yönelik projeleri takip etmeye devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP’li Yücel Bulut, Tarım ve Orman Bakan Yardımcısı Mustafa Aksu’yu ziyaret ederek, Tokat ilinde devam eden tarım projeleri ve yapılacak yatırımlarla ilgili olarak fikir teatisinde bulundu.
 
 
Ziyaret sonrasında bir açıklama yapan Bulut, “Tokat çiftçisinin durumunu ve Ziraat Bankası’nın çiftçimize ve hayvancılıkla iştigal eden köylümüze kredi talepleri konusundaki isteksiz politikasından duyulan rahatsızlığı da bu vesileyle kendisine aktararak Tokat çiftçisi adına katkı ve desteklerini talep ettik” şeklinde konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]