• 0

04 Ağustos 2019, 12:44 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Tokat'ta gençlere fotoğraf eğitimi verildi

Tokat'ta gençlere fotoğraf eğitimi verildi

Tokat'ta 22 lise öğrencisinin katıldığı 'Foto Tokat Fotoğraf Atölyesi' eğitim programı, Gıj Gıj tepesinde doğa yürüyüşü ile sona erdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Kent Konseyi ve Tokat Fotoğraf Sanatçıları Derneği’nin (TOFSAD) ortaklaşa düzenlediği Foto Tokat Fotoğraf Atölyesi adı altında lise öğrencilerine yönelik 4 haftalık eğitim verildi. Bu kapsamda 14-18 yaş arası 22 lise öğrencisi gençlerin Tokat’a dair çektikleri fotoğraflarda eğitimleri Süleyman Üzümcü ve Kenan Kayhan verdi. Eğitimin son gününde liseli gençler için doğa yürüyüşü düzenlenerek fotoğraf çekme imkanı sağlandı. Çektikleri fotoğraflar jüri tarafından 5 Ağustos tarihinde değerlendirilerek dereceye giren fotoğraflar Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından ödüllendirilecek.
 
 
Konu ile ilgili açıklama yapan Eğitmen Süleyman Üzümcü, ''Milli Eğitim Müdürlüğümüz, Tokat kent Konseyimiz ve TOFSAD’ın ortaklaşa düzenlediği Foto Tokat Fotoğraf Atölyesi çalışmalarımız sona erdi. Liseli gençlerimize fotoğrafı sevdirmek, inceliklerini öğretmek amacıyla düzenlediğimiz atölye çalışmalarımızda Kenan Kayhan hocamızla birlikte eğitimler verdik. Bu eğitimin son gününde Gıj Gıj tepemize doğa yürüyüşü düzenleyerek gençlerimizle birlikte fotoğraf çekerek etkinliğimizi tamamladık. Bizlere destek olan Milli Eğitim Müdürlüğümüze, Kent Konseyimize ve TOFSAD’a çok teşekkür ediyorum. Bu atölye çalışmalarımıza devam etmeyi ümit ediyoruz. Önümüzdeki senelerde katılımın daha fazla olması ve foto maraton şeklinde çalışmaların yapılmasını temenni ediyoruz'' dedi.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]