• 0

07 Ağustos 2019, 13:57 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Beşiktaş'tan Kınık Belediyesi'ne loder iş makinası

Beşiktaş'tan Kınık Belediyesi'ne loder iş makinası

Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan'ın girişimleri ile Beşiktaş Belediyesi, Kınık Belediyesine Loder İş Makinası hibe etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, “Kardeş Belediyemiz Beşiktaş Belediyesi'nden hibe edilen loder aracımız canlarımıza daha iyi bir hizmet verebilmek adına güzel beldemize ulaştı. Destekleri için Beşiktaş Belediyemize ve Beşiktaş Belediye Başkanımız Rıza Akpolat’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.
 
“Her şey daha yaşanılır bir Kınık için!” diyen Güven Arslan, Kınık’ta yapmayı planladıkları işlerin yolunda gitmesi açısından bu tür adımların gerekli olduğunu söyledi.
 
 
Belediyeler arasındaki dayanışmaya dikkat çeken Arslan, “Beşiktaş Belediye Başkanımız Rıza Akpolat’ın destekleri bizleri ve belde halkımızı mutlu etmiştir” ifadelerini kullandı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]