• 0

18 Ağustos 2017, 13:45 - Anasayfa // TURİZM Haberi yazdır

Hasanşeyh, Perşembe Yaylası'na Rakip mi Oluyor?

Hasanşeyh, Perşembe Yaylası'na Rakip mi Oluyor?

Hasanşeyh Kasabasında yerli ve yabancı misafir eksik olmuyor. Hasanşeyh, Ordu'nun bin 500 metre rakımlı Perşembe Yaylası'na alternatif olarak gösteriliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Hasanşeyh Kasabası'nda yerli ve yabancı misafir eksik olmuyor. Hasanşeyh, Ordu’nun bin 500 metre rakımlı Perşembe Yaylası'na alternatif olarak gösteriliyor.
 
Geçen hafta Ak Parti Tokat Milletvekili Prof.Dr.Celil Göçer Belde teşkilat seçimi için gelip Reşadiye ilçesinin bu nadide yerini de ziyaret ederek şu açıklamada bulundu;”Sayın Cumhur Başkanımızın hizmet heyecanı Ülkemizin her köşesinde hissediliyor. Reşadiye ilçemizin en başarılı belediyelerinden olan Hasanşeyh belediye başkanını tebrik ediyorum. Örnek çalışmaları ve heyecanı Hasanşeyh kasabasını aşmış Reşadiye’nin her yerinde hizmet aşkını ve sosyal diyaloğunu hissettiriyor. Hasanşeyh mesire alanı adeta perşembeye alternatif bir alan başarılı olacaklarına inanıyoruz. Tüm misafir ve katılımcılara teşekkür ediyorum.”
 
 
Reşadiye Hasanşeyh Belediye Başkanı Recep Külekçi; “Reşadiye ilçemize gerek Türkiye gerekse yurtdışında yaşayan ve her yaz bölgeye tatile gelen hemşerilerimiz var. Bu hemşerilerimizin yabancı komşuları da var. Bizlerin, Hasanşeyh Belediyesi ve halkı olarak misafirperver bir yapımız var. Sayın Milletvekilimiz Prof.Dr.Celil Göçer in ifade ettiği gibi Tokat ilinin Perşembesi Hasanşeyh mesire alanı olacaktır.Sayın vekilimize ve tüm katılımcılara Kasabamıza geldikleri ve bizleri onurlandırdıkları için teşekkür ediyorum” dedi.
 
Hasanşeyh yaylalarında beslenen kuzu, koyun ve diğer hayvanların etleri pirzola olarak restorantta Her gün servis edilebiliyor. Ayrıca piknik alanları, çocuk oyun parkları, yürüyüş alanları, çeşmeleri, mescidi, bisiklet sürme alanları ile her geçen gün bir yenilik ekleniyor.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TURİZM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]