• 0

08 Ağustos 2019, 22:40 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Milletvekili Arslan Reşadiye'de incelemelerde bulundu

Milletvekili Arslan Reşadiye'de incelemelerde bulundu

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan ve beraberindekiler Reşadiye merkez, belde ve mesire alanlarında incelemelerde bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan beraberinde AK Parti Tokat İl Başkanı Metin Polat, Reşadiye İlçe Başkanı Sefa Yiğit, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz ile birlikte Reşadiye’deydi. Mustafa Arslan, “Belediye başkanımızla birlikte kasabamıza yapılan projeleri değerlendirme şansı bulduk. Reşadiye İlçemize bağlı Hasanşeyh Beldemizde Belediye Başkanımız Recep Külekçi'nin kazandırmış olduğu doğa harikası mesire alanımızı ziyaret ettik.15 Temmuz Gazimiz Mustafa Sırakaya kardeşimizle hasbihal etme imkânı bulduk” dedi.
 

Hatipli Beldesinde önceki dönem Belediye Başkanlığı yapan Şemsettin Yavuz'un oğlu Edibali Rıdvan Yavuz’un nikah merasimine katılan heyet, Öztürk ve Yavuz Ailelerine hayırlı olsun, dileklerinde bulundu.

SELEMEN YAYLASINDA SOLUK OLDULAR

Türkiye’de oksijeni en fazla olan yerlerden biri olan ve Yavuz Sultan Selim Han'ın sefere giderken askerleri ile konaklayıp Cuma Namazı kıldığı Selemen Yaylasına çıkan Milletvekili Arslan, “Tertemiz havası, güler yüzlü hemşerilerimizle birlikte bizlere huzur veriyor. Bu değerlerimizin kıymetini bilmemiz gerekiyor” diye konuştu.
 

BAYDIRLI ZİYARETİ

Mustafa Arslan ve beraberindekiler daha sonra Baydarlı Beldemizde Belediye Başkanımız İlyas Demir'i ziyaret ettiler ve vatandaşların sıkıntılarını dinlediler.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]