• 0

15 Ağustos 2019, 01:17 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

Çat'ta birlik beraberlik sesleri

Çat'ta birlik beraberlik sesleri

Çat'da düzenlenen yayla etkinliğe kalabalık bir topluluk katıldı. AK Parti ve MHP Tokat Milletvekilleri yaptıkları konuşmalarda birlik ve beraberlik vurgusu yaparak, seçim döneminde olan olayların geride kalması gerektiği vurgusu yaptılar.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Çat Kasabasında yapılan şenliklerde ve güreş turnuvasında birlik ve beraberlik sesleri yükseldi.
 
Şenliklerin açılış konuşmasını yapan Çat Belediye Başkanı Mustafa Coşar, “Etkinliklerimize gelen herkese teşekkürü bir borç bilirim. Çat, Tokat için kıymetlidir. Çat’taki birlik ve beraberlik de son derece önemlidir. Bu güzel etkinliğin Çat’a birlik ve beraberlik katacağını, kardeşliğimizi pekiştireceğini görüyoruz” ifadeleri kullandı.
 
Güreş organizasyonuna katılan tüm güreşçilere de teşekkür eden Mustafa Coşar, “Çat güreşçi çıkarak, pehlivan çıkaran beldelerimizdendir. Bu turnuvayı önemsiyoruz. Sayın Valimizi de yapacağımız etkinliklere bekliyoruz” dedi.
 
 
Etkinlikte konuşan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Bugün 1.si düzenlenen yayla şenlikleri birliğimize sebep olacak. Birlik ve beraberliğimizin habercisi olacak. Bugün bu ilk şenliğe imza atan bütün hemşerilerimizden Allah razı olsun” dedi.

Seçim dönemin arkada kaldığını ifade eden Yücel Bulut, “Bir birimizi siyasi tercihimiz ne olursa olsun birbirimizi sevmeye devam edeceğiz. Bu milletin elindeki en büyük hazine birliği ve beraberliği ve yüreğindeki imanıdır. Türk milleti tek bir bütün ve birdir. Bu vatan coğrafyasını yaşatabilmemiz için yeni nesillere ve torunlarımıza aynı iman doğrultusunda bırakabilmek, yurt olarak teslim edebilmek için kenetlenmek zorundayız” şeklinde konuştu.
 
Tokat’ta milletvekillerinin, siyasi parti temsilcilerinin ayrım yapmadan Tokat için hizmet vermeye devam ettiğini söyleyen MHP’li Yücel Bulut, “Seçimler bitti hiçbir milletvekilinin siyasi parti ayrımı yaptığını görmedim. Bizler bütün hemşerilerimizin 1000 yıldır aralarında var olan gönül köprülerini daha da sağlamlaştırmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Bu sevgi bağlarının en güçlü hazinemiz olduğunun bilincindeyiz” diyerek konuşmasını tamamladı.
 
Yayla şenliklerinde konuşan AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan da, “Güzel bir bayram gününde bizleri bir araya getiren Allah’a şükürler olsun. Çat’ta bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı.
 
Tek amaçlarının Çat’a daha güzel hizmet vermek olduğunu kaydeden Mustafa Arslan, “Seçimler geride kaldı, seçimde olanları unutalım. Şimdi birlik ve beraberlik zamanı. Çat’ın belediye başkanı Mustafa Coşar olmuştur. Şimdi seçimde önce ne söz vermişsek seçimden sonra onları yapmanın gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.
 
 
Etkinliğe geren Çatlılara, güreşçilere teşekkür eden Mustafa Arslan, “Bu vesile ile herkesin bayramını tebrik ediyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.
 
Öte yandan son dönemde Avrupa’da başarılı sonuçlar alan Mustafa Kaya ve Soner Demirtaş’a plaket ve ödüller verildi. Yayla şenlikleri etkinliklerle sona erdi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]