• 0

20 Ağustos 2019, 06:20 - Anasayfa // Başçiftlik Haberi yazdır

Başçiftlik'in çehresi değişiyor

Başçiftlik'in çehresi değişiyor

2014 yılında göreve geldiğinden bu yana halkına verdiği tüm sözleri tutmaya çalışan ve bunun için gayret gösteren Başçiftlik Belediye Başkanı Murat Tuncel yazılı bir açıklama yayınladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tuncel yayınladığı açıklamada Başçiftlik İlçesinin 100 yıllık ihtiyacı olan yıllarca el atılmamış alt yapı sorununu giderdiklerini,  Karacaören başta olmak üzere kanalizasyon ve içme suyu projelerini tamamladıklarını dile getirdi.
 
Başkan Murat Tuncel açıklamasının devamında; 2017 2018 yıllarında su kanalizasyon işlerini bitirdiklerini ve 2019 yılında hizmete sunduklarını ifade etti.
 
 
Tuncel açıklamasında şunlara da yer verdi; “Tüm hemşerilerimizi Aspes borulardan su içmekten kurardık. Yine hayallerimizin mucizesi olan doğalgaz alt yapımız 2018 yılında ihale edildi. İlçemizin merkez mahallelerine Aksa tarafından doğalgaz döşemesi yapıldı. BOTAŞ tarafından Ana hat döşemesi kasım ayına kadar tamamlanacak. İnşallah doğal gazı da kullanmaya başlayacağız. Şimdi üstyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başladık. Önce okul yolu Yüksel Bayram Caddesi Köseler Sokak, Yıldızlar Sokak, Bayramoğlu Sokak, Hürriyet Caddesi, Şahin Tepesi, Yavuz Selim Sokak ve Belediye 15 Temmuz Şehitler Meydanı’nı bayrama kadar döşedik. İnşallah bayramdan sonrada diğer tüm cadde ve sokaklarımızda üst yapısını yenileyeceğiz. Tüm hemşehrilerimize bu süreçte göstermiş oldukları sabırdan dolayı teşekkür ederiz.
 
Son söz olarak şunu ifade edeyim 6 yıl boyunca biz Ak parti ekibi olarak hizmetkar olduk, olmaya devam edeceğiz. Bizim 5 yıl boyunca yaptıklarımızı bizim rakiplerimiz hayal bile edemezler.
Beş yılda neleri yaptık?
 
1.Tüm arazi yollarını yaptık
2.Kanalizasyono yeniledik
3. içme suyu şebekesi ve 2 adet 800 tonluk su deposu
4.Doğalgaza kavuşuyoruz.
5.Çartıl Recep Tayyip Erdoğan Millet Bahçesi
6.Aydoğan Aydın Konuk evi
7.Yüksel Bayram parkı
8.Üçoluk Göleti Mesire alanı
9.Kapalı devre arazi sulama sistemi 12 km belediye imkanları ile
10. Meydan düzenlemesi
11.Belediye Kartallık Meyve fidanlığı
12 Belediye parkı düzenlemesi
13 Halı saha yapımı
14 10 adet çocuk parkı yapımı
15. KAYAK MERKEZİ YAPIMI
16. Karacaören dere ıslahı
17. Kalederesi ıslahı
18.Kuman gölet yapımı
19. 20 adet yeni araç alımı
20.21 adet konut ve düğün salonu inşaatı yapımı
Ve diğer 80 küçük büyük proje hayata geçti.
Sırada 2000 dönümlük Başçiftlik kiraz bahçeleri

Kızlar kayması mesire alanı üst yapı yenilenmesi ve söz verdiğimiz diğer projeler var.
 
Hizmetleri yaparken bizlere destek olan başta Cumhur Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Ak Parti Teşkilatına, Tüm Millet Vekillerimize, Muhtarlarımıza Meclis üyelerimize ve bilhassa tüm çalışanlarımıza ve içeride dışarıdaki Bürokratlarımıza ve Tüm hemşehrilerimize teşekkür ederiz.
HİZMET BİZİM İŞİMİZ” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Başçiftlik Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]