• 0

08 Eylül 2019, 01:44 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Bulut, Ersoy'u ziyaret etti

Bulut, Ersoy'u ziyaret etti

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Vakıflar Genel Müdür Yardımcısı Burhan Ersoy'u makamında ziyaret ettiler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

VAKIF ESERLERİMİZ KÜLTÜR HAZİNEMİZDİR
 
Tokat’taki vakıf eserleri konusunda gösterdiği hassasiyetten dolayı Burhan Ersoy’a teşekkür eden Yücel Bulut, “Vakıf eserleri milli kültürümüzün paha biçilemeyen değerleridir. Bu eserlerimize sahip çıkan Vakıflar Genel Müdürlüğümüze teşekkür ediyoruz. Atıl durumdaki vakıf eserlerinin de onarılarak milletimizin hizmetine sunulmasını bekliyoruz” dedi.
 

Tokat ve ilçelerinin vakıf eserleri açısından önemli zenginliklere sahip olduğunu belirten Yücel Bulut, “Vakıf eserlerimizi takip ediyoruz. Onların en iyi şekilde değerlendirilmesi için yapılan çalışmaları destekliyoruz. İlgi bekleyen, ödenek bekleyen Vakıf eserleri için de gereken hassasiyeti gösteriyoruz. Kadim kültürümüzün ürünlerinin zayi olmaması için ne gerekiyorsa yapılması bekliyoruz” şeklinde konuştu.
 
Vakıflar Genel Müdürlüğünün son yıllarda birçok eseri gün yüzüne çıkardığını, onardığını ve toplumun hizmetine sunduğunu anlatan Yücel Bulut, “Ecdadımızın bize bıraktığı bu eserlerin tekrar milletimize sunulması çok güzel hizmetlerdir. Bu hizmetleri yapanlara teşekkürü bir borç bilirim” diye konuştu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]