• 0

27 Eylül 2019, 21:50 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Milletvekili Yücel Bulut'dan Yılmaz Çiftçi'ye ziyaret

Milletvekili Yücel Bulut'dan Yılmaz Çiftçi'ye ziyaret

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut ile Afyonkarahisar Milletvekili ve MHP MYK Üyesi Mehmet Taytak, Ceza Tevkif Evleri Genel Müdürü Yılmaz Çiftçi ziyaret ederek, Tokat Çamlıbel'de bulunan cezaevi ile ilgili olarak görüş alış verişinde bulundular.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, ziyarette ilgili olarak, “Söz konusu ziyaret çerçevesinde Yargı Reformuna ilişkin genele görüş alışverişlerine ek olarak, güncel yargı sorunları ele alınmış ve fikir alışverişinde bulunulmuştur” dedi.

Bulut açıklamasında Çamlıbel Beldesinde bulunan cezaevinin gündeme geldiğini belirterek, “Bu çerçevede; Çamlıbel Beldemizde bulunan cezaevine ilişkin olarak, söz konusu cezaevinin Tokat – Sivas Karayolu üzerinde bulunması ve bu yol hattının işlekliği nazara alınarak, Türkiye’nin bir çok bölgesinden mevcut bulunan Adalet Bakanlığı İş Yurdu Mağazalarından bir tanesinin söz konusu cezaevi yakınına ve Tokat Sivas Karayolu üzerine açılmasının faydalı olacağı ifade edilerek, bu şekilde geniş yelpazeli bir mağazanın oluşturulmasının Çamlıbel Beldesi’nde bazı ürünlerin daha ekonomik ve daha kolay bir şekilde tedariki sağlanacağı gibi, İş Yurdu mağazası kapsamında istihdam yaratılacağı ve buna ek olarak yoğun bir karayolu trafiğinin varlığı nedeniyle devlet için uygun bir gelir imkanını da beraberinde getireceği aktarılmıştır” şeklinde konuştu.
 

Çamlıbel ile ilgili önerilerinin sıcak karşılandığını aktaran Yücel Bulut, “Sayın Genel Müdürümüz, önerilen bu fikre sıcak bakmış ve alternatif birtakım önerileri de kendisi ifade etmiştir. Çamlıbel Beldesine yapılmasını talep etmiş olduğumuz önerilerimize ilişkin olarak; İş Yurtları Genel Müdürlüğünü de bilgilendireceğini ve kendisine arz etmiş olduğumuz önerileri paylaşacağını dile getirmiştir” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]