• 0

08 Ekim 2019, 07:57 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Üniversite öğrencilerinden cami temizliği

Üniversite öğrencilerinden cami temizliği

Türk Kızılay Tokat Şubesi'nde görevli üniversite öğrencileri, Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle Ali Paşa Camisi'nde temizlik yaptı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türk Kızılay Tokat Şubesi'ne bağlı Genç Kızılay Tokat biriminde görevli üniversite öğrencileri, Camiler ve Din Görevlileri haftası nedeniyle kent merkezinde camilerde temizlik yaparak din görevlilerine yardımcı oldu.
 
 
Genç Kızılay Tokat İl Başkanı Başkanı Mahmut Siyami Gevrek, "Ülkemizde 1-7 Ekim tarihleri arasında Camiler ve Din Görevlileri Haftası kutlanıyor. Bizler de Türk Kızılay Tokat Şubesi olarak bu haftayı kutlamak için bir etkinlik planladık. Arkadaşlarımız ile birlikte bu haftayı kutlamak için Ali Paşa Camisi'nde buluştuk. Caminin temizliğini gerçekleştirip tüm genç arkadaşlara örnek olmaya çalıştık. Bu önemli haftada yaptığımız temizlik çalışması ile bir farkındalık oluşturmayı amaçladık" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]