• 0

14 Ekim 2019, 16:19 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Gökyıldız, 'Barış Pınarı adalet esaslı tarihi bir girişimdir!'

Gökyıldız, 'Barış Pınarı adalet esaslı tarihi bir girişimdir!'

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Veli Gökyıldız grubu adına yazılı bir basın açıklaması yaparak Barış Pınarı harekatına destek ifadelerini aktardı. Gökyıldız açıklamasında, 'Tüm dualarımız Mehmetçiğimizin muvaffakiyeti ve şanlı ordumuzun zaferi üzerine kuruludur' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Veli Gökyıldız’ın parti grubu adına yaptığı yazılı açıklamanın tamamı ise şu şekilde aktarıldı.
 
Barış Pınarı Harekatı, bütün vatandaşlarımızın selamet, huzur ve sükunu olmak üzere Suriye vatandaşı kardeşlerimizin hürriyet, esenlik ve güvenliğinin temini açısından büyük önem arz etmektedir. Kürt kökenli vatandaşlarımızı asla temsil etmeyen bölücü terör örgütü PKK-PYD militanları ile bin yıllık kardeşlik hukukumuzun ayrılmaz parçası olan Kürt kökenli vatandaşlarımız arasındaki hayati farkı, teşkilatımız mensuplarının ve camiamızın titizlikle gözeteceklerinden asla şüphemiz yoktur. Dualarımız, ilham ve kudretini ecdadından alan şanlı ordumuz ve kahraman Mehmetçiğimizin muvaffakiyet ve zaferi içindir. Meşruiyetini uluslararası hukuktan alan ve aynı zamanda Türkiye'nin güney sınırlarının güvenliğini esas alan Barış Pınarı Harekatı'nın başarısı için bütün gücümüzle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizin yanındayız. Yüce Allah adalet terazisinden tarih boyunca sapmamış Türk milletini korusun ve yüceltsin. Ne mutlu Türk’üm diyene!
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]