• 0

06 Kasım 2019, 19:26 - Anasayfa // Niksar Haberi yazdır

Başkan Özcan, 'Tek derdimiz hemşehrilerimizin memnuniyeti'

Başkan Özcan, 'Tek derdimiz hemşehrilerimizin memnuniyeti'

Tokat'ın Niksar ilçesi Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Özcan, "Tek derdimiz hemşehrilerimizin memnuniyetidir" dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, Bahçelievler Mahallesi ile Dönekse Mahallesi'nde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceleyerek, mahalle sakinleriyle bir araya geldi. İncelemelerin ardından açıklamalarda bulunan Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, ilçede bozuk yol bırakmamak adına tüm ekiplerle seferber olduklarını söyledi.
 
 
Bahçelievler Mahallesi'nde ilçeye yeni yollar kazandırmak için yoğun bir mesai harcadıklarını belirten Başkan Özcan, ayrıca geçen dönem yeni mahalle olan Dönekse Mahallesi'nde alt yapı faaliyetlerini bitirerek, yol kaplama çalışmalarına başladıklarını duyurdu. Başkan Özcan "Geçtiğimiz dönem mahallemiz olan Dönekse Mahalle'mizde alt yapı çalışmalarını tamamladığımız yolların kaplamasına başladık. Mahalle sakinlerimizle yapılan çalışmalar hakkında sohbet ettik. Hemşehrilerimiz çalışmalardan memnunlar. Bizimde tek derdimiz hemşehrilerimizin memnuniyetidir. Tüm mahallelerimizde yaşanan problemleri biliyor, çözümü için ekiplerimizle çalışıyoruz'' dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Niksar Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]