• 0

11 Kasım 2019, 17:57 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Eroğlu, 'Mesele Tokat'sa gerisi teferruattır'

Eroğlu, 'Mesele Tokat'sa gerisi teferruattır'

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Bu şehir hepimizin. Mesele Tokat'sa gerisi teferruattır misali bizim derdimiz kadim şehrimiz Tokat'tır"dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu ve teknik ekibiyle birlikte Bedestenlioğlu Mahallesi, Yeniyurt ve Derbent Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi. Mahalle sakinleri tarfında ilgiyle karşılanan Başkan Eroğlu vatandaşlarla tek tek sohbet etti. Başkan Eroğlu mahalleleri teknik ekibi ve mahalle muhtarlarıyla birlikte adım adım, sokak sokak inceledi.
 
 
Mahalle buluşmalarının devam edeceğini belirten Başkan Eroğlu, "İki günü eşit olan ziyandadır buyuran Peygamberimizin sözü gereği bizler de durmadan, hız kesmeden hizmete devam ediyoruz. Bu anlamda bizlere vermiş olduğunuz güven ve destekten dolayı teşekkür ediyorum. Geçtiğimiz 5 yıllık süreçte şehre olan bakışımız bizlerde bir tecrübe oluşturdu. Şehrimizi daha nasıl büyütürüz bunun birikimleri mevcut, bunun içinde önümüzdeki süreçte neler yapacağımıza birlikte karar vereceğiz. İnsanlarla dertleşmek, birlikte karar vermek, insanlarımızla sohbet etmek bizim en önemli şiarımız oldu. Bu düşünceden kesinlikle sapmadan yolumuza devam edeceğiz.
 
Bizim yolumuzu siz belirlediniz bizler de sizin çizdiğiniz yoldan gideceğiz. Buradaki insanların hepsinin farklı düşüncesi olabilir, ortak aklı, birlikte karar vermeyi, mahalle sakinlerimizle birlikte istişare etmeyi çok önemsiyoruz. Bu şehir hepimizin. Mesele Tokat'sa gerisi teferruattır misali bizim derdimiz kadim şehrimiz Tokat'tır. Bir yandan mahallelerimizdeki eksiklikleri giderirken bir yandan da Tokat'ın ekonomik anlamda büyümesi, huzurlu ve güvenli bir şehir olması için gayret ediyoruz.
 
 
Yeniyurt Mahallesi 2 bin 887 nüfusa sahip bir mahallemiz. Mahallemizde birçok bulvar ve cadde mevcut. Mahallemizdeki birçok kavşak ve Turhal-Tokat karayolu Karayollarına ait. Yeniyurt Mahallemizde kavşak dönüşlerinde ve karayolunda sıkıntılar mevcut. Bu sıkıntılar ise Karayollarına ait. Burası şehrin içi olduğu için karayollarına bu konuyu birçok kez karayollarına ilettik ve takibini yapıyoruz. 2019 yılı içerisinde karayolları bu belirtilen sıkıntıları programa dahil etmediler. 2020 yılına alınması için takip ediyor, görüşmelerimizi yapıyoruz. OSB bölgesine geçiş alanına bir kavşak yapılmasını karayollarından talep ettik, inşallah yapılacaktır" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]