• 0

16 Kasım 2019, 09:06 - Anasayfa // Erbaa Haberi yazdır

Başkan Karagöl'den en çok atık toplayan okula ödül

Başkan Karagöl'den en çok atık toplayan okula ödül

Tokat'ın Erbaa ilçesinde 'Sıfır Atık' kampanyasında en çok atık toplayan Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Ortaokulu, Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl tarafından ödüllendirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde ülke genelinde başlatılan ‘Sıfır Atık’ kampanyasında en çok atık toplayan okul ve öğrenciler ödüllendirildi. Erbaa Belediyesinin de ilçede uygulamaya koyduğu kampanya kapsamında bu yıl en çok atığı toplayan Fatih Sultan Mehmet İlkokulu ve Ortaokulu ödüle layık görüldü. Projeksiyon cihazı ve 100 sinema bileti ödülü kazanan okulu ziyaret eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl okul yönetimi ve öğretmenlerle bir araya geldi.
 
 
Sıfır Atık kampanyasına her türlü desteği ve teşviki verdiklerini ifade eden Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl "Erbaa Belediyesi çevre duyarlılığı en yüksek olan belediyelerden bir tanesidir. Bünyemizde bulunan sıvı atık arıtma tesisi, katı atık düzenleme depolama ve geri dönüşüm tesisi ile yarının yaşanabilir Erbaa'sına ve yaşanabilir bir dünyaya katkı sağlıyoruz. Cumhurbaşkanlığımız önderliğinde ülkemiz genelinde başlatılan Sıfır Atık kampanyasına belediye olarak her türlü desteği ve teşviki veriyoruz. Gördüğüm üzere 'Sıfır atık' kampanyasına okulunuzun katkısı oldukça büyük. Siz öğretmenlerimizden ricam sizlerdeki bu çevre bilincini ömür boyu öğrencilerinize aktarmanız. İnanıyorum ki sizlerin gayreti ile daha yaşanabilir dünyaya kavuşacağız. Ayrıca sizlerin bu anlamlı gayreti karşısında okulunuza bu ödülleri vermekten onur duyuyorum" dedi.

DHA-Bölge - Türkiye-Tokat / Erbaa
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Erbaa Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]