• 0

18 Kasım 2019, 14:07 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Bulut, 'Gazilerimizin sorunlarını Meclis gündemine getireceğiz'

Bulut, 'Gazilerimizin sorunlarını Meclis gündemine getireceğiz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat Muharip Gaziler Derneğini ziyaret ederek, sıkıntıları dinledi ve TBMM'de sorunları gündeme getirme sözü verdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin istikbali için hayatlarını ortaya koyan gazilerin kimseye muhtaç olmadan hayatlarını iademe ettirmeleri gerektiğini ifade eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Devlet olarak bunu sağlamak zorundayız. Gazilerimize ve şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmak ve toplumda kendilerine yaraşır bir hayat seviyesi sağlamak, devlet ve millet olarak, hepimizin vazifesidir. Ancak, gazilerimize ve şehit ailelerine sağlanan imkân ve haklarda onları ayrıma tabi tutan, mağdur eden birçok uygulama bulunmaktadır” dedi.
 
 
GAZİLERİMİZE MİNNETTARIZ
 
Gazilerinin sorunlarıyla ilgili olarak TBMM’de söz alacağını ifade eden Yücel Bulut, “Türk milletinin yaşaması için canını feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor; cennetiyle, cemaliyle onları şereflendirmesini niyaz ediyorum. Kahraman gazilerimizi minnet ve şükran hislerimle anıyorum, Allah hepsinden razı olsun. Allah sizlerden razı olsun” diye konuştu.
 
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Tokat Şube Başkanı Bilal Özmen de, "Yücel Bulut bey Derneğimizi ziyaret etti. Muharip gazilerin sorunlarını anlattım, çok güzel oldu kendilerine sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.
 
Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut’un ziyaretinde MHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek ve MHP’li İl Genel Meclis Üyeleri de hazır bulundu.
 
 
ÇERÇİ KÖYÜ ZİYARETİ
 
Öte yandan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Çerçi köyünü ziyaret etti, köylülerin sorunları ile ilgilendi.
 
Bulut ziyaretle ilgili olarak, “Çerçi Köyünde hemşerilerimizle bir araya geldik. Büyüklerimizin Dertlerini dinledik. Hatırlarını sorup, milletimizin istek ve talimatlarını aldık” ifadelerini kullandı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]