• 0

29 Kasım 2019, 06:46 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Kınıklılar TBMM'ye çıkartma yaptı

Kınıklılar TBMM'ye çıkartma yaptı

Tokat'ın Almus ilçesine bağlı Kınıklılar TBMM'ye çıkarma yaparak, Anıtkabir ziyareti yaptılar ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüler.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, Meclis üyeleri, muhtarlar ve dernek başkanları ile birlikte Ankara’ya çalışma programı düzenlediler. Kınık ekibi, CHP’nin grup toplantısına katıldıktan sonra Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşme yaptılar. Güven Arslan, seçimlerden sonraki dönemde yaptıkları çalışmalarla ilgili olarak hazırladığı faaliyet raporunu Kılıçdaroğlu’na sundu. Kınıklılar daha sonra Anıtkabiri ziyaret ederek günün anısına fotoğraf çektirdiler.
 
Görüşme hakkında açıklamalarda bulunan Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, “TBMM ziyaretimizde bizi kabul eden, sorunlarımızı dinleyen, onurlandıran Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.
 
 
Güven Arslan açıklamasında, “Değerli Genel Başkan yardımcımız Oğuz Kaan Salıcı’ya, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun’a, TBMM İdare Amirimiz Kadim Durmaz’a, Tekirdağ Milletvekillerimiz Candan Yüceer’e, İlhami Özcan’a, Aydın Milletvekilimiz Bülent Tezcan’a, Danışman Arkadaşlarıma ayrıca teşekkür ederim.

Ziyarete katılanlar ilgili olarak da Arslan, “Ekibimin Değerli Meclis Üyeleri Murat Arslan, Rıza Çelik, Mustafa Karakurt, İbrahim Özdemir katılamayan fakat yüreğimizde olan İsmail Gündoğan ve Bircan Demirtaş, Kıymetli Muhtarlarım Niyazi Akkaya, Ruhiye Karakurt, Cemal Saltık, Gazi Güleryüz’e Dernek Başkanlarımız Değerli Erdem Güleryüz, Cemal Çiçek, Yusuf Çınar, Soner Çalpar, Duran Bektaş, CHP Çorlu Meclis Y. Üyesi Ecevit Karaca ve değerli yönetimlerine çok teşekkür ederim. Birlik ve beraberliğimiz daim olsun daha güzel işlere birlikte imza atmak dileğiyle” diyerek açıklamasını tamamladı.
 
Ziyarette Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan, günün anısına Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’na Hz. Ali’nin portresini hediye etti. Kınık ekibi daha sonra TBMM’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.074 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]