• 0

29 Kasım 2019, 06:51 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Belediyeler Birliği'nden Kınık'a çöp kamyonu

Belediyeler Birliği'nden Kınık'a çöp kamyonu

Kınık Belediye Başkanı Güven Arslan'ın talebi, Edirne ve Büyükçekmece Belediye başkanlarının desteği ile Belediyeler Birliği tarafından Kınık'a çöp kamyonu hibe edildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin’den çöp kamyonunun anahtarını teslim alan Güven Arslan, “Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan ve Büyükçekmece Belediye Başkanımız Hasan Akgün abilerimin öncülüğünde TBB Başkanımız Fatma Şahin tarafından Belediyemize hibe edilen 800 bin TL değerinde sıfır çöp Kamyonumuzun anahtarını aldık. Beldemize gelmek üzere yola çıkan çöp kamyonumuz Kınıklı canlarımıza hayırlı uğurlu olsun. Halkımızın her şeyin en iyisine layıktır. Her şey daha iyi bir Kınık için” dedi.
 
 
Yeni çöp kamyonu ile Kınıklılara daha güzel hizmet sunacaklarını belirten Güven Arslan, “Belde belediyelerinin kendi öz kaynakları ile bu tür araçları almaları oldukça zordur. Belediyeler Birliği tarafından Beldemize hibe edilen bu çöp kamyonu çalışmalarımızı motive etme açısından da önemli” diye konuştu.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.070 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]