• 0

29 Kasım 2019, 06:55 - Anasayfa // Yeşilyurt Haberi yazdır

Tokat Tanıtım Günleri'nde Yeşilyurt standına büyük ilgi

Tokat Tanıtım Günleri'nde Yeşilyurt standına büyük ilgi

28 Kasım- 01 Aralık 2019 günleri arasında İstanbul Yenikapı etkinlik alanında Tokat Tanıtım Günleri kapsamında Tokat'ın tüm güzellikleri dünyanın kalbi olan İstanbul'da sergilenmeye devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Anadolu’nun İstanbul’daki en kalabalık nüfuslarından birini oluşturan Tokatlılar bugüne TOKKON ve ona bağlı federasyonların katılımıyla hem ev sahipliği yapıyor hem de Tokat’ın tanıtılması için ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar.
 
Tokat Tanıtım Günleri kapsamında stand açan Tokat Yeşilyurt Belediyesi büyük ilgi görüyor. Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yeşilyurt, “Bu güzel etkinliğe öncülük eden ve emek sarf eden tüm gönül dostlarına Tokat’lılar adına teşekkürü bir borç biliriz” dedi.
 
 
MHP Genel Başkan Yardımcısı Celal Adan ve MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’un da katıldığı etkinlikle ilgili olarak Muhsin Yılmaz, “İstanbul Tokat Günleri 1.gününde standımız çok yoğun ilği görmeye başladı. Şeker Pancarı Tatlısı ve Dal turşusu damak zeki ile herkesin beğenisini kazandı. İlk Konuğumuz İstanbul Milletvekilimiz ve Genel Başkan yardımcımız Celal Adan Tokat Milletvekilimiz Sayın Yücel Bulut İstanbul İl başkanımız Tokat İl başkanımız merkez ilçe başkanımıza çok teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 
Muhsin Yılmaz, Tokatlı olsun olmasın herkesi çay içmeye davet ettiği etkinliklerle ilgili olarak son olarak, “4 GÜN Boyunca siz hemşerilerimiz ile beraber olacağız tüm gurbetçi hemşehrilerimizi çay ve kahve içmeye davet ediyorum. Yeşilyurt İstanbul’da marka olacak inşallah” diyerek açıklamasını tamamladı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Yeşilyurt Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]