• 0

02 Aralık 2019, 21:20 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yücel Bulut, Cemalettin Doğan'ı ziyare etti

Yücel Bulut, Cemalettin Doğan'ı ziyare etti

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokatlı iş adamı Cemalettin Doğan'ı ziyaret ederek, Türkiye'ye önemli tesisler kazandırmasından dolayı teşekkür etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Doğuş Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Doğan’ı önce makamında ziyaret etti. Bulut, daha sonra gurup bünyesinde yer alan Doğuş Laundry Endüstriyel Çamaşır Yıkama fabrikasında incelemelerde bulundu. Türkiye’nin her alanda yatırımlara ihtiyacı olduğunu ifade eden Yücel Bulut, “Saygın iş adamımız Cemalettin Doğan hem Tokat’a hem de ülkemize önemli işletmeler kazandırmıştır. Ülkesini seven, ata yurdunu unutmayan, bağını koparmayan Cemalettin Beye hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Türkiye’nin kalkınması, Tokat’ın büyümesi için herkesin Cemalettin Bey gibi hassasiyet göstermesini istiyoruz” ifadelerini kullandı.
 
 
Doğuş Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Doğan, “Bizim sevdamız Türkiye’dir, Tokat’tır. Hem baba ocağımıza hem de ülkemize yatırım yapmaktan, insanlarımıza iş sahası oluşturmaktan büyük gurur duyuyoruz. Takip edebildiğim kadarıyla Milletvekilimiz Sayın Yücel Bulut da bizim gibi Türkiye ve Tokat sevdası ile gece gündüz çalışmaktadır. Birlik ve beraberlik mesajları vererek insanlarımızın kardeşliğine katkı sunmaktadır. Bu güzel hasletlerinden dolayı kendisine ayrıca teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]