• 0

03 Aralık 2019, 23:34 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Yücel Bulut, Tokatlılarla kahvaltına buluştu

Yücel Bulut, Tokatlılarla kahvaltına buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, İstanbul'da Tokatlılarla kahvaltı programında bir araya geldi. Toplantıyı Tokat Artova Ağmusalı iş adamı Ahmet Poyraz organize etti.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Bağcılar Belediyesi Ertuğrul Gazi Parkı Osmanlı Konağında düzenlenen kahvaltı programında konuşan Yücel Bulut, “Köyümüzü hepimiz özlüyoruz. Ben de fırsat buldukça köyüme gitmeye çalışıyorum. Bir şeye dikkat etmemiz gerekiyor, Artık İstanbul’a geldiniz, rızkınızı burada kazınıyorsunuz. Buranın şartlarına artık uyum sağlamalıyız. Günümüzün şartlarına göre hareket etmemiz gerekiyor” dedi.
 
Şehirli kimliği ile köy kimliği arasında kalmanın sıkıntılarını anlatan Bulut, “Köklerimizle gurur duyacağız. Fakat hatıralarımıza saplanıp kalmayacağız. En iyi iş adamları bizden çıkmalı, belediye başkanı bizden çıkmalı. İstanbullu olmaya alışmamız gerekiyor” ifadelerini kullandı.
 
 
Köy derneklerinin önemine işaret eden, buna karşılık yeni vizyon belirlemenin önemini kaydeden Yücel Bulut, “Köy dernekçiliğinin üzerinde bir çalışma sistemi oluşturmamız gerekiyor. Nerede bir insan hazinemiz varsa değerlendirmeliyiz. Düşeni kaldıracak bir yapı oluşturmalıyız. Yeni müteşebbisleri ortaya çıkaracak bir dinamizm ortaya koymalıyız” şeklinde konuştu.
 
Tokatlıların İstanbul’da önemli bir güç olduğunu aktaran Yücel Bulut, “İstanbul’da belirleyici bir gücüz. Bu durumu kullanmalıyız. Daha aktif olun. Esnaf odalarında, ticaret odalarında bulunun. Fakat birbirinizden haberdar olun” diyerek konuşmasını tamamladı.
 
 
Kahvaltı programında MHP Tokat İl Başkanı Ömer Çetin ve İl Başkan Yardımcısı Ferhat Karaarslan, Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz, Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, Güryıldız Belediye Başkanı Mustafa Özer, Hatipli Belediye Başkanı Murat Cengiz, İl Genel Meclisi Üyesi Fahri Yıldırım, sivil toplum örgütü yöneticileri ve vatandaşlar katıldılar.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]