• 0

07 Aralık 2019, 14:49 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Engellilerimiz için hep birlikte çalışacağız'

'Engellilerimiz için hep birlikte çalışacağız'

Vali Dr. Ozan Balcı, Mehmet Akif Ersoy Engelliler Okulu'nda engelli öğrencilerin yaşamlarına dokunacak ve hayatlarını kolaylaştıracak güzel işler için gereken desteğin verileceğini söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Vali Dr. Ozan Balcı, Rehberlik Araştırma Merkezi ziyaretinde Mehmet Akif Ersoy Engelliler Okulu’nda yapılan faaliyetlerle ilgili hazırlanan sunumu dinledi.
 
Sunumun ardından konuşan Vali Dr. Ozan Balcı, “Bizim amacımız öğretmenlerimizi desteklemek, yüreklendirmek, cesaretlendirmek, önlerini açmak. Onlara verilen destek engellilerimize ve ailelerine verilen destektir. Engellilerimizin var olan problemlerini çözmek için hep birlikte çalışacağız.” dedi.
 
 
Özel eğitimdeki öğrencilerin spora, müziğe ilgilerinin arttırılması gerektiğini ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, bu öğrencilerin Spor Tokat ve Müzik Tokat kapsamında yürütülen projelere dahil edilmesini, spor ve müzikle eğitimlerine katkı sağlanmasını ve destek verilmesini istedi.

Vali Dr. Ozan Balcı, emekleri için öğretmenlere teşekkür etti.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]