• 0

12 Aralık 2019, 16:16 - Anasayfa // ETKİNLİK Haberi yazdır

ÖZGEM Grup'tan, Mercedes CLA 180 kazanmak için son 6 daire

ÖZGEM Grup'tan, Mercedes CLA 180 kazanmak için son 6 daire

ÖZGEM Grup Yönetim Kurulu Başkan Hasan Hüseyin Koç, 'Bu muhteşem lüx daireler Mercedes sahibi yapıyor. Ev sizden araba bizden' sloganıyla başlatılan kampanyanın çekilişinin 27 Aralık'ta ÖZGEM Life'da noter huzurunda yapılacağını söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

ÖZGEM Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç tarafından, 2016 yılının ortasında temeli atılan ve 2018 yılında inşasının tamamlanmasının ardından vatandaşlar dairelerine taşındı. Özgem Life sitesi 18 bin metrekare toplan alanı, 8500 m2 si yeşil alan parktan oluşan site 8 blok bulunmaktadır. 96 dairenin bulunduğu Özgem Life sitesinde bulunan dairlerin  %90 satıldı.
 
 
ÖZGEM LİFE’DA YAŞAM BAŞLADI
 
Özgem life sitesinde yaşamının başladığını ifade eden ÖZGEM Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç, ‘’ Özgem ailesi olarak çok mutluyuz. 2016 yılının ortalarında başladığımız Tokat’ta ki gurumuz olan Özgem Life sitesini 2018 yılı ortasında bir buçuk yıl içerisinde tamamladık. Sitemizden konut alan vatandaşlarımız dairelerine taşınarak, sitemizde yaşam başladı.’’
 
‘’AMACIMIZ GÜVEN VEREN BİR FİRMA OLMAK’’
 
ÖZGEM Grup şirketler grubunun 1996 yılında kurulduğunu kaydeden, ÖZGEM Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç, ‘’ Kurulduğu günden bu yana sorumluluk bilinci ve mükemmeliyetçilik anlayışı ile en iyi olma yolunda kendini sürekli geliştirmeye özen gösterdik. 2010 yılında ayrıca Lojistik şirketini de kuran Özgem Gümrükleme firmamız gümrükleme servisine Lojistiği de entegre ederek, sektördeki tecrübesi ve profesyonel ekibi ile Türkiye'nin tüm limanlarında, dünyanın ise belli başlı limanlarından 365 gün, 24 saat boyunca Deniz, Hava ve Kara yolu servisleri beraberinde hizmet vermeye başladık. Bugüne kadar güven veren firmalardan biri olmayı her zaman amaç ve görevimiz olarak bildik’’
 
 
SON 6 DAİRE KALDI
 
Özgem Life inşaatının ilk temeli atıldığında Tokat’ta bir ilk olarak ‘Bu muhteşem lüx daireler Mercedes sahibi yapıyor. Ev sizden araba bizden’’ sloganıyla başlatılan kampanyanın çekilişinin 27 Aralık’ta yapılacağını belirten ÖZGEM Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Hüseyin Koç, ‘’Özgem Life Evleri Projesinin ilk temeli atıldığında bir söz verdik.  Bu muhteşem lüx daireler Mercedes sahibi yapıyor. Ev sizden araba bizden’’ sloganıyla bir kampanya başlatmıştık.  Bugün itibariyle 96 dairemizin 90 satıldı.  Sadece 6 dairemiz kaldı. 27 Aralık 2019 tarihinde Noter huzurunda Özgem Life sitemizde çekilişimizi gerçekleştireceğiz. Son model Mercedes marka otomobilimiz sahibini bulacak’’ diye konuştu.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer ETKİNLİK Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]