• 0

12 Eylül 2017, 20:14 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Karyağdı, 'Tokat 40.000.000 TL Destekleme Aldı'

Karyağdı, 'Tokat 40.000.000 TL Destekleme Aldı'

Tokat Veteriner Hekimler Odası Başkanı Seyit Sami Karyağdı veteriner hekimlerin üstün çalışmaları ile 2017 yılında yaklaşık 40.000.000 TL destekleme ödemesinin Tokat'a ve yetiştiricilere kazandırdığını bildirdi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Veteriner Hekimler Odası Başkanı Seyit Sami Karyağdı veteriner hekimlerin üstün çalışmaları ile 2017 yılında yaklaşık 40.000.000 TL destekleme ödemesinin Tokat'a ve yetiştiricilere kazandırdığını bildirdi.
 
Veteriner Hekimlerimiz ve camiamızın üstün çalışmaları ile yaklaşık 2017 yılında 40.000.000 TL destekleme ödemesini ilimize ve yetiştiricilerimize kazandırarak büyük bir başarıya imza atmışlardır.
 
Hayvancılığın Desteklenmesi Hakkında Bakanlar Kurulu Kararı ile uygulanan 2016 yılı hayvancılık desteklemeleri kapsamında yoğun bir çalışma temposu ile İl genelinde 85.000 buzağının kayıt altına alınması, 230.000 büyükbaş hayvan ve 250.000 küçükbaş hayvanın koruyucu hekimlik hizmetinin gerçekleştirilmesi, destekleme sistemlerindeki başvuru işlemlerinin tamamlatılması sayesinde büyük bir özveri ve gayret ile ilimize yüksek bir girdi oluşmasını sağlayan tüm camiaya bu büyük başarıları ile ilimiz hayvancılığına katkıları nedeni ile teşekkür ediyorum.
 
Aynı zamanda geçtiğimiz günlerde ifa ettiğimiz mübarek kurban bayramı ile ilgili kurbanlık binlerce hayvanın sağlığının korunması, kurban kesiminde gerekli sağlık şartlarının yerine getirilmesi, kesilen kurbanlıklarda etlerin kontrolü, kesimi yapılacak hayvanların gebeliklerinin belirlenmesi gibi bir çok konularda olağanüstü gayret göstererek hem satıcıları hem de kurban kesen kişilerin düzenli bir kurban dönemi geçirmesinde insanüstü bir gayret göstererek kurban döneminin sıfıra yakın bir hata ile geçmesini sağlamışlardır. Tüm bu çalışmalardaki gayretlerinden dolayı hekimlerimizi tebrik ediyorum.
 
İlimiz de hayvancılığın geliştirilmesi noktasında veteriner hekimler lokomotif konumundadır. Hayvancılık ile ilgili tüm projelerde veteriner hekimin içinde bulunmadığı uygulamalar topal ve hedefine ulaşamayacak çalışmalardır. Tokat da hayvancılığın geliştirilmesi noktasındaki tüm çalışmaların orta noktasında olan hekimlerimizin bu çalışmaları takdire şayandır.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH International, Geri dönüşüm sektöründe dünya markası
WH INTERNATIONAL GROUP Yönetim Kurulu Başkanı Waleed Al Sharifi İle Gazeteci Ayson Karabağ Röportajı

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]