• 0

08 Ocak 2020, 00:04 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle buluştu

Başkan Eroğlu, Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle buluştu

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Mahalle Buluşması" programlarına devam ediyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

İki ayda yaklaşık 30 mahallede incelemelerde bulunan Başkan Eroğlu, son olarak Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle Kur'an Kursu'nda bir araya gelerek mahallede yapılması istenilen çalışmalarla ilgili toplantı gerçekleştirdi.
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu teknik ekibi ile birlikte mahalle gezilerine devam ediyor. Başkan Eroğlu, Bahçelievler Mahallesi Kur'an Kursu'nda mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda Bahçelievler Mahallesi sakinlerine hitap eden Başkan Eroğlu, mahalle konağı yapılacağının müjdesini verdi.
 
 
Başkan Eroğlu, yaptığı konuşmada; "8 ay önce yeniden bizlere teveccüh göstererek bu göreve layık gören herkese teşekkür ediyorum. İlk beş yıllık dönemimizde şehrimize yapacaklarımızı belirttiğimizde insanlarımızda soru işaretleri vardı. O dönemde 61 proje sözü verdik ve aşkla şevkle başladık. Sizlerin duaları, Rabbimin yardımı ile beş yıllık süreçte projelerimizi gerçekleştirdik. Sizlere hizmet etmek için yeniden yola revan olduk. Sizlere şehrimize daha güzel hizmetleri yapmayı arzu ediyoruz. Bütün bu çalışmalarımızda fikir alış verişini, katılımcı yönetimi önemsedik. Halkımızla sürekli istişare içerisinde olduk. Şu anda yine halkımızla iç içe olmaya, mahallelerimize şehrimize dair görüşlerini almaya devam ediyoruz. Bugün de bu amaçla Bahçelievler Mahallesindeyiz. Geçtiğimiz aylarda 30’a yakın mahallemizde mahalle buluşmalarımızı gerçekleştirdik. Kalan mahalle toplantılarımızı bu ay sonuna kadar bitireceğiz inşallah. Bu toplantılardaki muradımız, önümüzdeki dönemde 2020 yılında mahallelerimizde neler yapılmasını isteniyorsa bunları gerçekleştirmek istiyoruz. Daha önceden gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse Beyaz Masa İletişim Merkezimiz ve muhtarlarımız vasıtası ile iletilen notları da bir araya getirdik. Buna ilave olarak mahalle buluşması programlarımızı tertip ederek mahalle sakinlerimizin görüşlerini tek tek not alıyoruz. Bahçelievler Mahallemiz Tokatımızın büyük mahalleleri arasında yer alıyor. Yaklaşık 8 bin nüfusu mevcut. 82 sokağımız, 8 tane de caddemiz ve bir tane de bulvarımız bulunmaktadır. Toplantımıza katılarak, değerli görüşlerini ileten tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ederim'' dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]