• 0

08 Ocak 2020, 00:09 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Tokat'ta Aç ve Açıkta Kimseyi Bırakmamak İçin Çalışıyoruz'

'Tokat'ta Aç ve Açıkta Kimseyi Bırakmamak İçin Çalışıyoruz'

Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat'ta en önemli hizmetlerden birinin de aç ve açıkta kimseyi bırakmamak olduğunu söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Vali Dr. Ozan Balcı başkanlığında, Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü Kuruluş Müdürleri Yıllık Değerlendirme Toplantısı yapıldı.
 
Gerçekleştirilen toplantıda Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü ile bağlı kuruluşlarının çalışmaları ele alınarak değerlendirmeler yapıldı. 
 
Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bağlı kuruluşlarının yaptığı çalışmalarını önemsediğini söyleyen Vali Dr. Ozan Balcı, devletin en önemli görevlerinden birinin de sosyal hizmetler olduğunu kaydetti. 
 
 
Vali Dr. Ozan Balcı, “Tokat’ta aç ve açıkta kimseyi bırakmamak için çalışıyoruz. Garibin, gurebanın, engellinin, dezavantajlı gurubun yanındayız.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Devlet olarak her zaman fakire fukaraya, yetime öksüze, darda kalmışa, engelliye dostuz. Sizin yaptığınız iş de çok kıymetli ve değerli bir iştir. Devletimiz ve milletimiz adına yapıyorsunuz. Yaptığınız işi çok önemsiyorum.Bugüne kadar çok güzel işler yaptınız ve yapmaya da devam ediyorsunuz. Yetim öksüz, garip gureba, engelli, fakir fukara, devletimizin sizlere emaneti.” dedi.
 
Devletin ve milletin emaneti olan insanların işlerini yaparken yılmadan, yorulmadan, bıkkınlık göstermeden yapılması gerektiğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, “Yeter demek yok.Daha iyisini yapmamız lazım. Bugüne kadar aşkla, şevkle yaptığınız çalışmaları bugünden sonra da aynı şekilde yapmaya devam edin. Sizlere desteğim tamdır. Hızır Tokat Sosyal Destek çalışmalarımız gayet güzel gidiyor.Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Müdürlüğümüz devletimiz ve milletimiz adına çok güzel işler yapıyor. Çok güzel işler yapmaya da devam edecek.” diye konuştu.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, yapılan çalışmalar ve verilen emekler nedeniyle Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ekiplerine ayrı ayrı teşekkür etti.
 
Toplantıya Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Mahmut Özdemir, müdür yardımcıları, şube müdürleri, ilçe müdürleri ile müdürlüğe bağlı kuruluşların müdürleri katıldı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]