• 0

08 Ocak 2020, 18:23 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Turhal'da kitap fuarını 80 bin kişi ziyaret etti

Turhal'da kitap fuarını 80 bin kişi ziyaret etti

Tokat'ın Turhal Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen Kitap Fuarı, 80 bin kişiyi ağırladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Turhal Şeker Fabrikası sinema salonunda, 30 Aralık- 6 Ocak  tarihleri arasında açılan fuarda, Türkiye'nin önde gelen 20 yayınevi tarafından binlerce kitap okuyucuyla buluşturuldu. 7 günlük fuar süresince 12 yazar söyleşi ve imza programlarıyla okuyucularıyla bir araya geldi.
 
 
Turhal'a yakışan bir organizasyon olduğunu ifade eden Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler "Şehrimizin kültürel yaşamına ve tanıtımına önemli katkılar sağlayan fuarımızı 80 bin kişi ziyaret etti. Fuar süresince 12 yazarımızı ağırladık. Özellikle gençlerimizin fuara olan ilgisinden ötürü çok mutluyum. Fuar süresince söyleşi ve imza programlarıyla hemşehrilerimizle buluşan değerli yazarlarımıza, yüksek katılım sağlayan hemşehrilerime teşekkür ederim" dedi.


 

 


DHA-Bölge - Türkiye-Tokat - Fatih YILMAZ
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]