• 0

11 Ocak 2020, 06:01 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

'Değer ürettiğiniz için değerlisiniz'

'Değer ürettiğiniz için değerlisiniz'

Vali Dr. Ozan Balcı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nde basın mensupları ile bir araya gelerek, 'Basın millet adına iş yapıyor. İnsanların en doğal hakkı olan doğru haber alma hakkını basın mensuplarımız sayesinde kullanabiliyoruz. Bizim görmediğimiz pek çok şeyi farklı bir gözle görebiliyorsunuz. Bu yüzden ben basının çalışmalarını çok önemsiyorum ve kıymetli buluyorum.' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Vali Dr. Ozan Balcı, Tokat genelinde görev yapan yerel ve ulusal basın temsilcileriyle kahvaltıda bir araya geldi. Hıdırlık Sosyal Tesislerinde düzenlenen programa Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum katıldı.
 
Programda basın mensupları adına konuşan Emekli Öğretmen-Köşe Yazarı Hayrettin Koyuncu ve Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, konuşmasında “Ben basını çok seviyorum. Çünkü milleti seviyorum. Basın demek millet demek. Basın millet adına iş yapıyor. İnsanların en doğan hakkı olan doğru haber alma hakkını basın mensuplarımız sayesinde kullanabiliyoruz. Bizim görmediğimiz pek çok şeyi farklı bir gözle görebiliyorsunuz. Bu yüzden ben basının çalışmalarını çok önemsiyorum ve kıymetli buluyorum.” dedi.
 
 
Göreve geldiği günden bu yana Tokatlı basın mensuplarıyla hep çok güzel çalıştıklarını ifade eden Vali Dr. Ozan Balcı, bu çalışmaların hem şehrin hem de gazetecilerin kalitesiyle ilgili olduğunu kaydetti. Vali Dr. Ozan Balcı, “İşini yapan insanları ben çok seviyorum. Basın elbette denetleyecek ve kontrol edecek, doğru bilgi verecek. Dediğim gibi bu insanlar bu işi millet adına yapıyor. Bu nedenle basının gücünü hissediyorum ve önemli buluyorum. Özellik dikkatimi çeken bir nokta ise şu, Tokat’taki basın mensupları bir olaya dikkat çekerken bunu çok nazik ve naif bir şekilde yapıyorlar. Bu da ayrı bir yetenek. Bunun için de ayrıca tebrik ediyorum arkadaşlarımı. Sizler değer üretiyorsunuz. Bu nedenle de çok değerlisiniz. Ben bu vesile ile tüm basın mensubu arkadaşlarımın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutluyorum ve basın mensuplarının gününü tebrik diyorum.” diye konuştu.
 
Vali Dr. Ozan Balcı, tek tek günlerini kutladığı basın mensuplarına verdikleri fedakarca emekleri nedeniyle teşekkür ederek, kitap hediye etti.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]