• 0

17 Ocak 2020, 23:34 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

TÜMGİAD'dan büyük organizasyon müjdesi

TÜMGİAD'dan büyük organizasyon müjdesi

TÜMGİAD Tüm Girişimci ve İş İnsanları Derneği çatısı altında oluşturulan TÜMGİAD TÜM ÜRETİCİ KADINLAR GÜÇ BİRLİĞİ; yurt genelindeki organik-yöresel-doğal ve coğrafi işaretli üretim yapan kadın üreticilerimizden oluşuyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

ÜRETİCİ KADINLAR GÜÇ BİRLİĞİ; Bir yandan bünyesi altında toplanan kooperatiflere yurtiçi ve yurt dışında Pazar ağı ve bayilikler oluştururken, bir yandan da sahip olduğu basın medya ajansları aracılığıyla hem kooperatiflerin, üreticilerin ve ürünlerinin yurt genelinde tanıtılmasını, hem de kooperatif ve üyelerinin sıkıntılarının duyurulmasını sağlıyor.
 
“Çiftçi ile elele” projesi kapsamında organik tarım-yerli tohum ve iyi  tarım programının yurt genelinde  yaygınlaştırılmasını hedefleyen ÜRETİCİ KADINLAR GÜÇ BİRLİĞİ; aynı zamanda TÜMGİAD İYİ TARIM ÜRÜNLERİ markasıyla ve geniş ürün yelpazesiyle yurt genelinde bayii ve satış ağı oluşumlarına başlamak üzere.
 
 
TÜMGİAD Genel Başkanı İzzet Oben ÇÜRÜK; Fuar organizasyon çalışmalarına da hız verildiğini, Mart 2020 tarihinde ilk Ulusal fuarlarını düzenlemek için  alt yapı çalışmalarına başlandığını, organik-doğal-yöresel ve Coğrafi işaretli ürün üreticilerinin katılımıyla çok büyük bir organizasyon  hedeflediklerini, belirtti. Haziran  sonuna kadar da uluslararası fuar organizasyonu için çalışma komisyonlarının zemin kurmaya başladığını belirtti.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]