• 0

20 Ocak 2020, 19:06 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

OSB'de seçimleri Gürgünoğlu ve ekibi kazandı

OSB'de seçimleri Gürgünoğlu ve ekibi kazandı

Tokat Organize Sanayi Bölgesi için yapılan seçimleri İşadamı Ahmet Orhan Gürgünoğlu ve ekibi kazandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Organize Sanayi Bölgesi Mütevelli Heyeti’nde yer alacak 8 kişilik sanayi temsilcilerini belirleyecek olağanüstü genel kurul geride bıraktığımız hafta Cuma günü yapıldı. Seçimlere Yürütme Kurulu Başkan vekili olarak giren Ahmet Orhan Gürgünoğlu öncülüğündeki 8 kişilik ekip 59 oy, Dr. Bilal Durmaz öncülüğündeki ekip 42 oy aldı.
 
GÜRGÜNOĞLU EKİBİ SEÇİMİ KAZANDI
 
OSB toplantı salonunda gerçekleştirilen kongrede Ahmet Orhan Gürgünoğlu öncülüğündeki ekip (Ali Er, Levent Seyfi Ülker, Mustafa Çiğdem, Ömer Akyüz, İbrahim Maden Hasan Özcan ve Mehmet Mutlu Kılınç), Dr. Bilal Durmaz öncülüğündeki ekipten daha çok oy alarak (59 oya 43 oy) seçimi kazandı.
 
 
KURUMSALLAŞMA ÇABALARI DEVAM EDECEK
 
Tokat Organize Sanayi Bölgesi temsilci seçimini kazanan Ahmet Orhan Gürgünoğlu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: “17 Ocak 2020 tarihinde olağan üstü genel kurul gerçekleşti. İki liste ile gidilen seçimlerde şahsımın da bulunduğu liste daha fazla oy alarak; önümüzdeki yaklaşık 26 aylık bir dönem için sorumluluk üstlendi.
 
Seçimlerin sağduyu içinde ve karşılıklı saygı içinde gerçekleşmesi en büyük kazancımızdır. Dolayısı ile başta dostumuz, arkadaşımız Dr. Bilal Durmaz olmak üzere tüm arkadaşları kutluyorum. Görevler gelip geçer ama dostluk ve arkadaşlıklar baki kalır diye düşünüyorum.
 
20 aydır görev yaptığımız dönemde sıkı tasarruf önlemleri ve bütçe disiplininden ödün vermeden uygulamaya çalıştığımız ve oluşturmaya çalıştığımız kurumsallaşma çabalarımıza aynen devam etme gayreti içinde olacağız. Biliyoruz; “Uzun yolda yük hafif olmaz” hep birlikte, istişare kültürünü hakim kılarak doğru icraatlar yapmak en büyük emelimizdir. Birlikte çalışacağımız, kurum ve sanayici temsilcileri ile Organize Sanayi Bölgesi için daha güzeli, daha iyiyi yapma gayreti içinde olmayı taahhüt ediyoruz. Destek veren veya vermeyen tüm sanayicilerimize saygı ve hürmetlerimizi sunuyoruz. En derin saygılarımla.”
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]