• 0

18 Şubat 2020, 13:37 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

PTT'den Tokat TSO üyelerine indirim

PTT'den Tokat TSO üyelerine indirim

Tokat Ticaret ve Sanayi Odası(TTSO) ile PTT Tokat Başmüdürlüğü arasında kargo hizmetlerinin indirimli gönderilmesi konusunda protokol imzalandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

PTT Tokat  Başmüdürlüğünde düzenlenen imza programına TTSO Başkanı Ali Çelik, TTSO Meclis Başkanı Dursun Sansar, Genel Sekreter Sinan Erdil, PTT Tokat  Başmüdürü Muhterem Demir katıldı.
 
 
 Ali Çelik oda üyelerinin PTT’nin sunduğu hizmetlerden avantajlı olarak faydalanabileceğini söyleyerek, "Tokat Ticaret odası üyesi olan firmalar PTT’nin sunduğu hizmetlerden avantajlı olarak faydalanacaktır. Bu yapılan protokol ile bankacılıktan kargoya, elektronik postadan E- ticarete ve sanal mağazacılığa kadar birçok hizmetten avantajlı olarak faydalanacaktır. Yaptığımız iş birliği dinamik bir alt yapıya sahip olmakla beraber bu iş birliğini avantajlarımıza göre güncelleyip üyelerimize daha fazla hizmet sunacağız. Anlaşmanın her iki kurum için hayırlı olsun. Odamız ile PTT arasında yapılan protokol, üyelerimize daha kaliteli hizmetler sunacaktır" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]