• 0

09 Mart 2020, 13:28 - Anasayfa // SPOR Haberi yazdır

U15 Serbest stil güreşte gururlandıran tablo

U15 Serbest stil güreşte gururlandıran tablo

U15 Serbest Stil Güreş Türkiye Şampiyonası'nda Almus İlçesi sporcusu Vahit Samet Yılmaz 44 kiloda Türkiye Şampiyonu olarak altın madalya kazandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Türkiye Güreş Federasyonunun 2019-2020 Yılı Faaliyet programında yer alan ve Sivas İlinde yapılan U15 Serbest Stil Güreş Türkiye Şampiyonasında Spor Tokat'ımızı temsil eden Almus  İlçemiz Sporcusu Vahit Samet Yılmaz 44 Kiloda tüm rakiplerini yenerek Türkiye Şampiyonu olarak Altın Madalyayı İlçemize kazandırmıştır.

 
Şampiyon Sporcumuz bu başarısı ile 2020 yılı Haziran ayı içerisinde yapılacak olan Avrupa Şampiyonasında Spor Tokat'ımızı ve İlçemizi İlimizi Ülkemizi Ay Yıldızlı Mayo ile temsil etmeye hak kazanmıştır.
 
Almus Çevrelide Aziz Erdoğdu hocamizin yetiştirdiği bu ve bunun gibi bir çok sporcu bulunmaktadır. Vefakar Hocamız fahri olarak güreş antrenörlüğü yapıyor. Bireysel ve takım halinde bir çok başarı elde eden hocamız bu çalışmalarının karşılığı olan kadrolu güreş antrenörlüğü yapılması çok da zor değil sanırım. Marifet iltifata tabidir.
 
 
Fahri olarak güreş antrenörlüğü yapmakta aziz hocamıza verilecek bu kadro onu daha da ateşleyip daha iyi sporcular yetiştirip Albayragimizi dalgalandıricak sporcular geliştireceğine kanaatimiz tam
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SPOR Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]