• 0

20 Mart 2020, 15:55 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Tokat'ta kaldırımlar dezenfekte ediliyor

Tokat'ta kaldırımlar dezenfekte ediliyor

Tokat Belediyesi tarafından kentin cadde ve sokakları ilaçlı suyla yıkanarak dezenfekte edildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Çin’in Wuhan kentinde ortaya çıkan ve kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs tehdidine karşı önlemler Tokat'ta da alınmaya devam ediyor. Tokat Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından kentin cadde ve sokakları ilaçlı suyla yıkanarak dezenfekte edildi. Dezenfekte işlemi ilk olarak kentin en işlek yeri olan Cumhuriyet Meydanı’nda yapıldı.
 
 
Şehrin bütün bölgelerinde temizlik çalışmaları yapacaklarını belirten Tokat Belediyesi Temizlik İşler Şefi Erol Fındık, "Son virüs olayından sonra şehir genelinde halkımızın kullandığı bütün kaldırımlarda, sokaklarda, ana arterlerde, trafiğin yoğun olduğu alanlarda, banka önlerinde, sağlık merkezleri önlerinde deterjanlı şekilde yıkama yapacağız. Daha sonra bunu işlemi takiben de dezenfektan malzemeler ile dezenfekte çalışması yapacağız. Yoğunluğun olduğu bütün bölgelerde deterjanlarla yıkama yapıyoruz. Köpüklü şekilde fırçalanıyor. Daha sonrada ekiplerimiz dezenfekte malzemeleri ile dezenfekte yapacaklar. Çalışmalarımız hava şartları uygun olduğu sürece devam ediyor. Diğer ekiplerimizle dezenfekte çalışmalarımızı yapıyorlar" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.090 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]