• 0

01 Nisan 2020, 12:23 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI COVİD-19 İLE MÜCADELE PROGRAMINA KATKIDA BULUNACAK

ORTA KARADENİZ KALKINMA AJANSI COVİD-19 İLE MÜCADELE PROGRAMINA KATKIDA BULUNACAK

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Ülkemizin Covid-19 salgını ile mücadelesine katkı vermeK; salgının yayılımının en aza indirilmesi ve kontrol altına alınmasını, başta risk altındaki gruplar olmak üzere toplum sağlığının korunması ve salgının olumsuz sosyo-ekonomik etkilerinin hafifletilmesi amacıyla 6 Milyon tl bütçe ayırarak COVİD19 İLE MÜCADELE programına dahil olmuştur.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı Ülkemizin Covid-19  salgını ile mücadelesine katkı vermeK; salgının yayılımının en aza indirilmesi ve kontrol altına alınmasını, başta risk altındaki gruplar olmak üzere toplum sağlığının korunması ve salgının olumsuz sosyo-ekonomik etkilerinin hafifletilmesi amacıyla 6 Milyon tl bütçe ayırarak COVİD19 İLE MÜCADELE programına dahil olmuştur.

Cumhurbaşkanımızın 30/03/2020 tarihli ulusa sesleniş konuşmasından sonra başlatılan COVİD-19 ile mücadele programı kapsamında Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı 04/01/2020 tarihinde 6 milyon TL'lik bir kaynak ile programa dahil oldu.Söz konusu mücadele kapsamında Programa sunulan projelerin değerlendirilmesi ile oluşturulacak zaktan erişim paneli aracılığıyla proje başvurusunun azami üç iş günü içinde yapılması kararlaştırılmıştır.
'Programa ayrılan Kaynak bu değerlendirmeler neticesinde tamamlanırsa, projenin son başvuru tarihi beklenmeksizin program başvuruya kapatılacaktır.Proje sunacak olanların bu hususlara dikkat etmesi gerekir' şeklinde açıklama yapıldı.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.093 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]