• 0

02 Ekim 2017, 20:12 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

Alpay'a Eski Bakan ve Milletvekillerinden Destek

Alpay'a Eski Bakan ve Milletvekillerinden Destek

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Adayı olan Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay'a, eski Bakan ve milletvekillerinden de destek geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Adayı olan Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay'a, eski Bakan ve milletvekillerinden de destek geldi.
 
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkan Adayı olan Tokat İl Başkanı Hüseyin Alpay'a, eski Bakan ve milletvekillerinden de destek geldi. Alpay'ın açıkladığı "A Takımı"nda Kadın ve Aileden Sorumlu eski Devlet Bakanı Melda Bayer de yer aldı.
 
DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay, Ankara'da yaptığı istişare toplantılarına devam ediyor. Alpay ilk olarak DSP eski Genel Başkanı ve eski Devlet Bakanı Zeki Sezer ile görüştü. Sezer ile görüşmesinin ardından Kadın ve Aileden Sorumlu eski Devlet Bakanı Melda Bayer ile bir araya gelen Alpay, Bayer'den "tam destek" aldı.
 
 
Eski Bakan ve Milletvekilleri Alpay'ın yanında
 
DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay'ın "A Takımı"nda yer alan isimler arasında Burdur Eski Milletvekili, DSP eski Genel Başkan Yardımcısı Hasan Macit de yer alıyor. Melda Bayer ile Hasan Macit'in Hüseyin Alpay'a olan desteği parti tabanında büyük yankı yaratırken, 21. dönem milletvekili Yücel Erdener ile DSP Genel Merkezi Eski Genel Saymanı Mecit Şekercioğlu da Hüseyin Alpay'ı desteklediklerini açıkladılar.
 
DSP Genel Başkan Adayı Hüseyin Alpay'ın yayımladığı "A Takımı" listesinde Eski Parti Meclisi Üyeleri Emin Durak ve Hasan Şişli de yer aldı.
 
Alpay'dan teşekkür
 
Eski il başkanları ve görevdeki birçok il başkanının yer aldığı "A Takımı" ile parti tabanını harekete geçiren Hüseyin Alpay, DSP'nin bütün teşkilatlarında heyecan yarattıklarını söyledi.
 
Konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğumuz Alpay, "Partimizin daha iyi yerlere gelmesi için sürdürdüğümüz çabalar karşılığını buluyor. Desteklerini sunan herkese, isimlerini açıklayamadığımız yüzlerce delegelerimize, il başkanlarımıza, sayın genel başkanımıza, bakanlarımıza ve milletvekillerimize teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum." dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.066 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]