• 0

31 Mayıs 2020, 15:41 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Başkan Eroğlu'ndan 'Bir Bilenle Bilge Nesil' projesine tam destek

Başkan Eroğlu'ndan 'Bir Bilenle Bilge Nesil' projesine tam destek

Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No lu Şubenin üç yıldır ilimizde uyguladığı 'Bir Bilenle Bilge Nesil' Projesinin Tokat merkezdeki bilge koordinatör öğretmen ve lise okul müdürleri video konferansta bir araya geldi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Başkanı Şaban Ceylan, “Bir Bilenle Bilge Nesil” projesinde yer alan koordinatör öğretmenler ve okul müdürlerimizle telekonferans üzerinden gerçekleştirdiğimiz programa katılan Belediye Başkanı Sayın Av. Eyüp Eroğlu’nun davetimize icabet ederek tüm öğretmenlerimize ve okul müdürlerimize sürpriz yaptı” dedi.
 
Projenin gerçekleşmesinde emeği geçenlere ve Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Yönetimine teşekkür eden Tokat Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu “Bir Bilenle Bilge Nesil projesinin okuma kritikleri davetine her zaman zevkle katıldığını, öğretmen ve öğrencilerle bir arada olmanın kendisini çok mutlu ettiğini ifade etti.“
 
 
“Öğrencilerimizin duyarlılıkla bu işin çözümü olmaları, okuyor olmaları, en iyi manayı çıkartabiliyor olmaları çok güzel. İyi ki ben de böyle anlamlı bir projenin içindeyim. Yürüttüğümüz ve ortak olduğumuz projelerden en iyi yürütülen ilk beş projeden biri olarak görüyorum“ dedi.
 
Belediye Başkanı Av. Eyüp Eroğlu “Projenin sonuçlandırılma aşamasında da üzerimize düşen her şeyi yapacağız, bu üçüncü yılımız olacak. İlk iki yıl projeyi çok başarılı yürüttük. Her sene final programlarını bütün okuma gruplarının katıldığı coşkulu bir şekilde kutluyorduk ancak bu yıl pandemi nedeniyle Final yapılamasa da tüm öğrencilerimizden dereceye girenlere ödül ve tüm öğretmen ve öğrencilerimizin hediyesi Biz'den” dedi. “Yarından tezi yok, Eğitim Bir-Sen Şube Yönetimi ve ekiplerimizle birlikte  projede yer alan öğrencilerin hediyelerini evlerine kadar ulaştırmanın planı yapıyoruz.” şeklinde konuştu.
 
Eğitim Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Başkanı Şaban Ceylan da yaptığı konuşmasında “Bir Bilenle Bilge Nesil” projesinin, il genelinde 2000 öğrenci ve 200 gönüllü öğretmen katılımıyla tüm ortaöğretim okullarımızda planlı bir şekilde, heyecanla, hevesle devam ettiğini“ ifade etti.
 
Ceylan, “Bir Bilenle Bilge Nesil projesinin başladığı ilk günden bu güne, öğrencilerimizden ve öğretmenlerimizden desteğini esirgemeyerek, zaman zaman kitap okuma kritiklerine de katılarak her daim desteğini hissettiren Belediye Başkanımız Av. Eyüp  Eroğlu’na  projeye vermiş olduğu maddi-manevi katkılardan dolayı Eğitim Bir-Sen camiamız adına şükranlarımızı sunarız” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]