• 0

03 Ekim 2017, 17:44 - Anasayfa // Zile Haberi yazdır

Zile'de Mesleki Eğitim Kurslarıyla Bebek ve Ayakkabı Yapıyorlar

Zile'de Mesleki Eğitim Kurslarıyla Bebek ve Ayakkabı Yapıyorlar

Zile Mesleki Eğitim Merkezi'nde Çinicilik, Bebek Yapımı ve Ayakkabıcılık Kursları veriliyor.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zile Mesleki Eğitim Merkezi'nde Çinicilik, Bebek Yapımı ve Ayakkabıcılık Kursları veriliyor.
 
Zile Mesleki Eğitim Merkezinde açılan Çinicilik, Bebek Yapımı ve Ayakkabıcılık Kursları devam ediyor. Zile Kaymakamı Adnan Tezcan, Eşi Tuğba Işıldak Tezcan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Küçükali, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Halk Eğitim Merkezini ziyaret ederek incelemede bulundu.
 
Kursiyerlerle sohbet eden Kaymakam Tezcan, bu kurslar sayesinde engellilerin sosyal hayata adaptasyonunun sağlandığını söyledi. Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının önceden olduğu gibi bundan sonrada bu tür Kursları desteklemeye devam edeceğini söyleyen Kaymakam Tezcan, kursların ilçe ekonomisi açısından önemli olduğu kadar, bu özel öğrencilerin toplumsal yaşama kazandırılmaları açısından önemli rol oynadığını belirterek, kurslara katkısı olan idareciler ve Usta öğreticilere teşekkür etti.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Zile Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
Afyonkarahisar'da yepyeni bir Sinanpaşa yükseliyor
0 Mart 2014 tarihinde yapılan Yerel Seçimde Ak Parti'den Afyonkarahisar Sinanpaşa Belediye Başkanı seçilen Murat Karakoyun, Afyonkarahisar'ın yükselen yüzü Sinanpaşa'yı Relax Medya Yönetim kurulu başkanı Bülent Kumaş'a anlattı

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.047 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]