• 0

28 Temmuz 2020, 17:28 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Yücel Bulut basın mensuplarının sorularını yanıtladı

Yücel Bulut basın mensuplarının sorularını yanıtladı

Tokat MHP Milletvekili Yücel Bulut Basın mensupları ile bir araya geldi. Türkiye gündeminde önemli yer tutan sosyal medya düzenlemesi, köylerin durumu ve birçok soruyu yanıtladı

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

KÖYLERE DÖNÜŞ TEŞVİK EDİLMELİ
 
Yıllardır köyden kente insanların büyük umutlarla göç ettiğini söyleyen MV.Yücel Bulut’’İnsanlar yıllardır köylerden kentlere büyük umutlarla göç ediyorlar. Buralarda köyler boşaltılırken Şehirlerde çarpık kentleşmeler ortaya çıkıyor. İnsanlar göç ederken büyük umutlarla gidiyorlar fakat aradıklarını bulamıyorlar. Bunların önüne geçilmeli ve tersine bir göç teşvik edilmeli yani kentlerden köylere göç başlatılmalı. Köylülere üretimde ve diğer konularda gereken tüm destek verilmeli’’.
 
 
SOSYAL MEDYA AMACINDAN UZAKLAŞTI
 
Sosyal medya düzenlemesi ile ilgilide konuşan Yücel Bulut’’ Sosyal medya gençlerin en çok kullandığı platform.biz sosyal medyanın yasaklanmasını veya ortadan kaldırılmasını değil sosyal medya üzerinden işlenen suçların önüne geçmeyi istiyoruz. Muhalefetsiz demokrasi olmaz, muhalefet susturuluyor gibi algılara kimse kapılmasın, amacımız sosyal medya üzerinden işlenen suçların önüne geçilmesi ve bunlara imkan verilmemesidir.
 
Sorular bittikten sonra basın mensupları ile sohbete geçen Yücel Bulut basın mensuplarına kitap imzalayarak hediye etti. İlk kitabı da duayen gazeteci Mihriban Koçaker’e verdi.
YAKUP ORAKCI
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine röportaj
Euroaz Tarım Ürünleri Gıda San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürü Adnan Atmaca ile yaş sebze ve meyve ihracatı üzerine keyifli bir röportaj.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]