• 0

12 Ağustos 2020, 18:22 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Gökçeli'de işler yolunda gidiyor..

Gökçeli'de işler yolunda gidiyor..

Gökçeli Belediye Başkanı Mustafa Koyuncu, Gökçeli Gözpınar Mahallemizde bulunan Boğama Çamlığı yolu asfaltının tamamlandığını belirterek, 'Beldemize hayırlı olsun, desteklerinden dolayı Milletvekilimiz Mustafa Arslan'a, Valimiz Ozan Balcı'ya, Niksar Kaymakamı İlhami Doğan'a, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe'ye ve İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum'a teşekkür ediyorum' dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
'BUĞAMA ÇAMLIĞI YOLU' ASFALTA KAVUŞTU

Gökçeli’nin daha yaşanılabilir bir belde olması için efor sarf ettiklerini, tüm imkanları devreye soktuklarını ifade eden Gökçeli Belediye Başkanı Mustafa Koyuncu, “Gökçeli Beldemiz Gözpınar Mahallemizde bulunan Buğama Çamlığı, çok eskilerden bu yana Niksar ve Erbaa yöremizin gözde mesire alanıydı. Suyu ve havasıyla harika bir doğal güzellikler mekânı olan Çamlığımız D100 Karayolu kenarındaydı. D100 güzergahının değişmesiyle, ulaşım yolunun bakımsız kalması, yöreye ilginin azalmasına neden oldu. Bölgenin tekrar canlanması için yaptığımız girişimler sonucu Buğama Çamlığımızın yolu asfalt kaplamaya kavuştu” ifadelerini kullandı.

Yolun önemine değinen Mustafa Koyuncu, “Ulaşamadığınız hiçbir yer sizin değildir. Bu açıdan yol çok önemlidir. Ayrıca yolun kalitesi de en az ulaşım kadar kıymetlidir. Boğama Çamlığına hem ulaşımı sağladık, hem de bir değerimizi insanlarımızın hizmetine sunduk” diyerek açıklamasını tamamladı.
YAKUP ORAKCI
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]