• 0

12 Ağustos 2020, 18:24 - Anasayfa // Almus Haberi yazdır

Cibutili işadamları Tokat ve Almus'ta

Cibutili işadamları Tokat ve Almus'ta

Cibutili işadamları Tokat'tan sonra Almus'ta da incelemelerde bulundular.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Geçtiğimiz yıl Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Recep Gökçe ve İşadamı Yusuf Tosun, Afrika ülkesi olan Cibuti’ye ziyaret gerçekleştirmişlerdi. İkili ilişkilerin geliştiği Cibuti’den bir grup işadamı Tokat’a geldi. Tokat’ta incelemelerde ve ziyaretlerde bulunan konuk işadamları daha sonra Almus’a geçti.
 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Tokat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Ali Çelik, Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, İl Özel İdare Genel Sekreteri Recep Gökçe, Cibutili işadamları ile kahvaltıda bir araya geldiler.
 
 
ALMUS YABANCI YATIRIMCININ DİKKATİNİ ÇEKİYOR
 
Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, Almus’un tabii güzelliklerinin ününün Türkiye’yi aştığını belirterek, “Almus bir turizm bölgesi olmaya yönelik tüm değerleri taşıyor. İlçemizde yatırım yapmayı düşünen herkese yardımda bulunmaya hazırız. Cibuti’den gelen yatırımcı misafirlerimize de Almus’a anlattık. İnşallah Almus’ta yerli ve yabancı yatırımcıları görmek hepimize nasip olur. Bu toprakların bereketi herkesi kuşatır” ifadelerini kullandı.
 
Almus’un doğal güzelliklerinden etkilendiklerini ifade eden Cibutili işadamları da, “Tokat şehri ile karşılıklı olarak yakınlaşmalar önümüzdeki yıllarda artarak devam eder. Bu güzel yerlerde olmak çok güzel bir duygu. Bizleri ağırlayan yetkilileri teşekkürlerimizi sunuyoruz” dediler.
YAKUP ORAKCI
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Almus Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]