• 0

23 Ağustos 2020, 01:11 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

MHP'li Yücel Bulut, 'Fitneden uzak durun'

MHP'li Yücel Bulut, 'Fitneden uzak durun'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Teşkilatlarında kongreleri devam ediyor. Turhal ve Zile ilçe kongrelerine katılan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, "MHP'nin duruşu, çizgisi bellidir. Bu çizgi devlete yön veren bir çizgidir, kişisel menfaatlere dayanmaz." dedi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat teşkilatlarında kongre süreci başladı. MHP Turhal ve Zile ilçe teşkilatlarının kongresi yapıldı.
 
Kongrelere katılan MHP Tokat Milletvekili Yücek Bulut, kongrelerin pandemi sebebiyle dar bir çerçevede yapılmak zorunda kaldığının ifade ederek, "İlçe kurultaylarımızı yapıyoruz. Kurultaylar; Türk töresinin bir parçasıdır. Bir araya gelmek, dertleşmek, birbirimizi dinlemek bir anlamda da inancımızı tazelemek demektir. Bu nedenle değerlidir. Milliyetçi Hareket Partisi'nin de kurultayları sıradan bir organizasyon olmayıp, içinde nice değeri barındıran anlamlı toplantılardır. Her kurultayımız mana yüklüdür. Her kurultayımız, fitnenin kurutulduğu, birlik ve beraberliğimizin pekiştiği, Ülkücü iradenin tecelli ettiği kutlu bir buluşmalardır." dedi.
 

'MHP’YE ALGI YAPIYOLAR'
 
MHP kadrolarının, ülkücülerin gelecekte ülke yönetiminde çok daha fazla söz sahibi olacağını söyleyen Bulut, "Sizden istirhamım dedikodulara kulak asmayın. Anketlerde MHP'yi hep yüzde 5 gösterdiler. Bizi yüzde 5'e hapsetmeyi alışkanlık haleni getiren hastalıklı bir yapı var. Fakat her zaman oyumuz artmıştır. MHP önümüzdeki süreçte tüm kadrolarıyla birlikte Türkiye'nin dinamiği, ana siyasi hareket olacaktır." diye konuştu.
 
'OPERASYONLARA İZİN VERMEYECEĞİZ'
 
MHP çatısını sağlam bir şekilde yapma mecburiyetlerinin olduğunu kaydeden Yücel Bulut, “Bu çatı çökerse hepimizin üstüne çöker. Makamlar mevkiler gelip geçicidir. MHP itibar kazandığı sürece bizler memlekette itibarlı gezeriz. Çatı çökerse, hepimiz zarar görürüz. Elli yıllık bir partinin sağlam bir biçimde ayakta kalmasını sağlamalıyız. Partimize yapılacak FETÖ tipi operasyonlara izin vermemeliyiz. Herkes birbirine güvensin. Her türlü dedikodudan uzak durun." ifadelerini kullandı.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]