• 0

24 Ağustos 2020, 17:11 - Anasayfa // SİYASET Haberi yazdır

MHP'li Bulut, 'Hevesleri kursaklarında kaldı'

MHP'li Bulut, 'Hevesleri kursaklarında kaldı'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, MHP'nin bölünmesi ve parçalanması için çalışanların bu heveslerinin kursağında kaldığını ve FETÖ'nün bu oyuna gücünün yetmediğini söyledi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

MHP Tokat Merkez ilçe olağan kongresi özel bir düğün salonunda partililerin katılımı ile yapıldı. Koronavirüs salgını nedeni ile maske ve mesafe kurallarına özen gösterilerek yapılan kongre saygu duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunması ile başladı. Kongrede, MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut başkanlığında divan heyeti oluştu. Kongre öncesinde konuşma yapan MHP'li Bulut, MHP'nin bölünmesi ve parçalanması için çalışanların bu heveslerinin kursağında kaldığını ve FETÖ’nün bu oyuna gücünün yetmediğini söyledi. Bulut konuşmasının devamında; ''İmanın, İhlas’ın üzerinde daha büyük bir güç, daha büyük bir oyun, daha büyük bir kurgu yoktur. Sizlerin her birinizin yüreğindeki imanı ve ihlası çok iyi biliyorum. İnanmış bir kadronun aşamayacağı engel yoktur. Bu inanç ve kararlılıkla en büyük hazinemizi birlik, beraberlik ve birliktelik olarak bilerek yolumuza devam ettiğimiz vakit, zerre kadar şüpheniz olmasın ki Türkiye genelinde MHP’nin milletimizden büyük ve üstün teveccüh göreceği, Rabbim nasip ederse buralarda da 150 bin oy bandını aşacağımız günleri hep beraber karşılayacağız". dedi.
 
 
Bulut'un konuşmasının ardından kongre gelir gider ve faaliyet raporları okundu. MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Murat Yücel'in tek liste ile girdiği kongrede güven tazeledi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer SİYASET Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.076 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]