• 0

29 Ağustos 2020, 18:04 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu'ndan, 'Her zaman yanınızdayız' mesajı

Başkan Eroğlu'ndan, 'Her zaman yanınızdayız' mesajı

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya'yı ziyaret ederek, son dönemde esnafların durumlarıyla ilgili istişareler bulundu.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Esnafların her daim yanlarında olduklarına dair açık çek sunduğunu belirten Başkan Eroğlu: “Esnafımız zor bir süreçten geçti ve halen süreç devam ediyor. Tokat’ın esnafı her zaman çok mütevazi, işine sahip çıkıyor. Bizim de yapmamız gereken her zaman esnafımızın yanında yer almaktır. Esnaf gelişirse, büyürse şehir de gelişir ve büyür. Ben de istiyorum ki esnaflarımız büyüsün, işlerini artısın ki şehrimiz büyüsün. Bütün derdimiz bu yönde. Pandemi sürecinde her zaman her daim olduğu gibi yanlarında olduk. Bundan sonra da olmaya devam edeceğiz.
Ne zaman, nerede ihtiyaç olursa biz her zaman sizlerin yanındayız ve her zaman da olmaya devam edeceğiz. İnsanların ihtiyaç duyduğu günlerde destek olmak kıymetlidir. İnşallah bu süreç bir an önce sona erer ve esnaflarımız eski günlerine kavuşur. Esnaflarımıza açık çek sunmak istiyorum. Bizler her zaman esnafımızın yanında olduk yine olmaya devam edeceğiz. Ne zaman ihtiyaç duyulursa her zaman varız” dedi.
 
 
Bakkallar-Manifaturacılar-Tuhafiyeciler Odası Başkanı Şaban Kaya ise, Başkan Eroğlu’na ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek; “İyi ki varsınız Başkanım. Bu süreçte her zaman yanımızda oldunuz buna tüm Tokat halkı şahittir. Çok şükür, sıkıştığımız her yerde kapıların açılmasında yardımcı oldunuz. 1500 Esnafımız adına sizlere teşekkür ediyorum” dedi.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]