• 0

31 Ağustos 2020, 22:27 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Devegörmez Mahallesi 5. sokak asfaltlandı

Devegörmez Mahallesi 5. sokak asfaltlandı

Fevzi Çakmak Paşa Caddesini Atatürk Evine bağlayan Devegörmez Mahallesi 5. Sokakta mahalle sakinlerinin isteği doğrultusunda altyapı ve asfalt çalışmaları tamamlandı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Devegörmez Mahallesi’nde devam eden çalışmaları teknik ekibiyle birlikte yerinde inceledi.
 
Başkan Eroğlu, iki aylık süreçte şehrin on ayrı noktasında çalışmaların hızla tamamlanarak vermiş oldukları sözü yerine getireceklerini söyledi.
 
Başkan Eroğlu; “Çalışmalarımızın en önemli unsurlarının başında asfalt çalışmalarımız gelmekte. Devegörmez Mahallesinde altyapı ve asfalt anlamında sıkıntılı olan 5. sokağımızda çalışmalarımız hızla devam ediyor. Yaklaşık 500 metre uzunluğundaki yolumuzun altyapısını yenileyerek, kaldırım, bordür ve kaldırım parkelerini yaparak asfalta hazır hale getirdik, şimdi de asfaltını tamamladık.
 
 
Verdiğimiz Sözü Tutmanın Mutluluğunu Yaşayacağız
 
2020 Yılını asfaltta çok önemli bir hedef olarak belirlemiştik. İnşallah bu yıl Tokat Belediyesi tarihindeki en yoğun asfalt çalışmasını yapacağız. Pandemi sürecinden dolayı her ne kadar geç başlamış olsak da açığımızı hızlı bir şekilde kapatarak hedefimize ulaşacağız. Bu yıl 20 farklı noktada asfalt çalışması yapacaktık ve şuana kadar 10 ayrı noktada çalışmalarımızı tamamladık. Önümüzdeki iki aylık süreçte geri kalan bu on noktada çalışmalarımızı yapacak, halkımıza vermiş olduğumuz sözü yerine getirmenin inşallah mutluluğunu yaşayacağız” dedi.
 
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.078 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]