• 0

09 Eylül 2020, 15:20 - Anasayfa // GÜNDEM Haberi yazdır

Tokat'ta İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı yapıldı

Tokat'ta İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı yapıldı

Tokat'ta İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı Vali Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

 
 
İl Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı Valilik Toplantı Salonunda Vali Ozan Balcı başkanlığında gerçekleştirildi. Toplantıda koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan tedbirler, yürütülen çalışmalar ve ilin genel durumu değerlendirildi. Toplantıya Vali Ozan Balcı’nın yanı sıra Vali Yardımcısı Osman Sarı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sümbül ve kurul üyeleri katıldı.
 
Salgınla mücadele kapsamında oluşturulan denetim ekiplerinin ve timlerin denetimlerine sıkı bir şekilde devam ettiğini belirten Vali Ozan Balcı, “Maske, mesafe ve hijyen kurallarına uyulması önemli. Vatandaşlarımızın hassasiyetle tedbirlere uyması ile bu salgını kontrol altına alabiliriz. Kontrollü sosyal hayat sürecine uygun olarak salgınla mücadelenin temel prensipleri olan hijyen, maske, ve sosyal mesafe kurallarını titizlikle uygulamamız lazım. Hem kendi sağlığımız hem sevdiklerimizin sağlığı ve hem de toplum sağlığı için alınan tedbirlere uyulması konusunda hassasiyet gösterilmesini önemsiyoruz” dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer GÜNDEM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]