• 0

09 Eylül 2020, 15:56 - Anasayfa // Turhal Haberi yazdır

Başkan Bekler zabıta haftasını kutladı

Başkan Bekler zabıta haftasını kutladı

Tokat'ta Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Zabıta Teşkilatı'nın 194'üncü yılı dolayısıyla Zabıta Müdürlüğü'nü ziyaret ederek, personelini kutladı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Zabıta Teşkilatı’nın kuruluş yıl dönümü olan '1-7 Eylül Zabıta Haftası' kapsamında Turhal Belediye Başkanı İlker Bekler, Turhal Belediyesi Zabıta ekiplerini ziyaret etti. Zabıta personelini koronavirüs tedbirlerine dikkat ederek tebrik eden Belediye Başkanı Bekler'e desteklerinden dolayı ekipler teşekkür etti.
 
 
Zabıta Müdürlüğü'nün her geçen gün hizmet kalitesini arttıran ve personel yapısını sürekli dinamik tutan bir anlayışla çalıştığını dile getiren Başkan Bekler, "Zabıta ekiplerimiz yoğun çalışmalarla halkımızın huzuru ve refahı için üzerine düşen görevi başarıyla yerine getiriyor. Yaptığı uygulama ve denetimlerle vatandaşlarımızın esenliği için, güvenli, sağlıklı ve düzenli bir yaşam alanı hazırlayan Belediyemiz Zabıtası, ilçemizin gelişimine de katkı sağlayan önemli bir birimimizdir. Zabıta Müdürlüğümüz bizim bu dönem önemsediğimiz müdürlüklerden bir tanesi. Vatandaşlarımızla güzel diyaloglar kuruyor, dar bir kadromuz olmasına rağmen iyi işler başarıyorlar. Burada bizim vizyonumuz sizlersiniz. Dolayısıyla vicdanı ve mesleki bir sorumluluğunuz var. Bu duygu ve düşüncelerle teşkilatımızın Zabıta Haftası'nı kutluyor, görevlerinde başarılar diliyorum" dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer Turhal Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]