• 0

14 Eylül 2020, 17:42 - Anasayfa // BELEDİYE Haberi yazdır

Başkan Eroğlu, 'Personelimizin her daim yanındayız'

Başkan Eroğlu, 'Personelimizin her daim yanındayız'

Tokat Belediyesi'nde uzun yıllardır hizmet veren ve emekliye ayrılan personel için veda programı düzenlendi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Tokat Belediyesi yeni şantiye binasında Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü personelleriyle veda programında bir araya gelen Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, 28 yıldır Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde aralıksız hizmet veren Cemil Erbek’e belediyeye ve Tokat’a hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek plaket takdim etti.
 
 
İşçi, memur ayırmaksızın tüm personellerin her daim hak ve hukukunu gözettiklerini söyleyen Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, "Belediyecilik fedakârlık isteyen bir meslek. Bu fedakarlığı uzun yıllar gösteren ve şehrimize hizmet eden değerli bir arkadaşımız aramızdan ayrılıyor. Hizmetlerinden ötürü şahsım, belediyemiz ve Tokatlılar adına teşekkür ediyorum. Kendisi 28 yıl 3 aydır belediyemize emek vermiş, alın teri akıtmış güzel işlere imza atmış. Güzel bir intiba bırakarak emekli oluyor. Hakkımız helal olsun, kendisinden Allah razı olsun. Rabbim nice nice güzel günlerde bizi buluştursun. Tokat Belediyesi olarak bizler her zaman ikili ilişkiler içinde halkımıza hizmetin en iyisini yapmaya çalıştık, yapmaya da devam ediyoruz. Sorumluluğumuzun bilincinde olup, hem belediyemizi hem de personellerimizi dengede tutmak için ne gerekiyorsa yaptık ve yapmaya da devam edeceğiz. Bizim için çalışan personellerimiz her zaman üstündür. Çünkü hizmet yaparken, onların aracılığı ile değerli halkımıza hizmet ediyoruz" dedi.
 
Emekli olan Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ustalarından Cemil Erbek ise Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na ve mesai arkadaşlarına teşekkür etti.
 
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer BELEDİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.094 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]