• 0

23 Eylül 2020, 01:04 - Anasayfa // EKONOMİ Haberi yazdır

Dimes'e ödül yağdı

Dimes'e ödül yağdı

Marketing Meetup 2020 açıklandı. Türkiye'nin, pazarlama ekiplerinin başarısını ölçümleyen The Hammerın ilk ödül seremonisinde Dimes 9 ödüle layık görüldü.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

The Hammers ‘20’, Türkiye sınırları içerisinde tüm şirketlerin pazarlama ve pazarlamayı kapsayan tüm alt bölümlerindeki ekip başarısını, Türkiyenin en değerli CMO’larının jüri değerlendirmesi ile ödüllendirilen bir ödül seremonisidir. Bin 250 jüri üyesi tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda Dimes, Covid-19 Sürecini En İyi Yöneten Pazarlama Takımı, Hızlı Tüketim Ürünleri Sektöründe En İyi Pazarlama Takımı, Yılın Pazarlama Ekibi, Yılın Pazarlama Ekibi, En İyi Sosyal Medya Takımı, En İyi İçerikli Pazarlama Takımı, En İyi Pazarlama Takımı olmak üzere toplam 7 tane ödülün sahibi oldu.
 
 
Diğer taraftan, Kurucu Mustafa Vasfi Diren’in halkı için her zaman en iyisini üretmek ilkesi ışığında kurduğu, Türkiye'nin lider "keyifli ve besleyici" markası DİMES olarak soğuk kahve pazarın da kendi dokunuşunu yaparak gerçek sütle ve sütün tazeliğini koruyarak bu yıl ürettiği OBSESSO ile En İyi Sosyal Medya Takımı ve En İyi Gerçek Zamanlı Pazarlama İletişimi Takımı olarak iki ödül birden alarak hem rüştünü ispatladı hem de ilk ödüllerini almış oldu.
Tokat Haber 60
YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer EKONOMİ Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Gülbahar Hatun Mah.Meydan Sokak No.10 TOKAT
Tel :0 (356) 212 48 84
Faks : 0 (356) 212 48 84
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]