• 0

23 Eylül 2020, 18:12 - Anasayfa // TURİZM Haberi yazdır

Tokat Tanıtım Filmi'nin ödülü Başkan Eroğlu'na verildi

Tokat Tanıtım Filmi'nin ödülü Başkan Eroğlu'na verildi

Uluslararası Turizm Filmleri Festivali törenine katılamayan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu'na kazanılan ödül takdim edildi.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Kültür ve Turizm Bakanlığının katkıları, Nevşehir Belediyesinin ev sahipliğinde Kapadokya'da gerçekleştirilen Uluslararası Turizm Filmleri Festivali'nde ‘Tokat Tanıtım Filmi’ jüri özel ödülü aldı. Tokat Belediyesi ve Tokat Kent Konseyi işbirliğinde hazırlanan ‘Tokat Tanıtım Filmi’ jüri özel ödülüne layık görüldü. TÖrene katılamayan Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu’na ödül makamında takdimi yapıldı. Tokat Kent Konseyi Başkanı Abdullah Gürbüz ile Tokat Kent Konseyi Turizm ve Tanıtım Çalışma Grubu Başkanı Süleyman Üzümcü, Başkan Eroğlu’nu makamında ziyaret ederek ödülü takdim etti. Başkan Eroğlu, ödülün alınmasında emeği olanlara teşekkür etti.
 
 
Tokat’a güzellikler kazandırmaya, her platformda tanıtmaya ve şehrin güzelliklerini ortaya koymaya gayret ettiklerini söyleyen Tokat Belediye başkanı Eyüp Eroğlu, “Bu anlamda da çalışmalarımıza ara vermeden de sürdürüyoruz. Geçtiğimiz günlerde güzel bir başarıya Tokat olarak imza attık ve şehrimize bir ödül getirdik. Bu anlamıyla da şehrimiz sadece Türkiye de değil, uluslararası platformlarda da tanıtılan, adından söz ettiren ve ortaya koyulan eserle birlikte bir ödül kazanan şehir olma noktasında yine kendini ön plana çıkartmış bulunmaktadır. Bu noktada bu ödülün alınmasında büyük emeği olan bu işin yapılmasında büyük katkı sağlayan hem fikir babası olan hem de bu işleri yapan Kent Konseyi’ne özellikle teşekkür ediyorum. Bizim kazanmış olduğumuz ödül Turizm Filmleri Festivali bünyesindeki jüri özel ödülüne layık olmamız. Biz bu ödülü alırken 7 dakikalık güzel bir film ortaya çıkarttık. Bu ödül törenine 45 ülkeden 350’ye yakın film katıldı. Sadece Türkiye’de yapılan bir festival de değil. Daha önceden başka ülkelerde de yapılmış. En son Nevşehir Kapadokya da yapıldı. Sadece Türkiye’ye özgü de bir yarışma değildi. Böylesi uluslararası bir yarışmada Tokatımızın bu güzel eserini yapılan güzel çalışmanın takdire şayan olması ve ödüllendirilmesi de bizleri mutlu etti” dedi.
 
DHA-Bölge - Türkiye-Tokat
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TURİZM Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]