• 0

25 Eylül 2020, 21:02 - Anasayfa // TÜRKİYE Haberi yazdır

TÜMGİAD Tüm Üretici Kadın Koop. Güç Birliği fuarda buluştu

TÜMGİAD Tüm Üretici Kadın Koop. Güç Birliği fuarda buluştu

Türkiye Kooperatifler Fuarı'na TÜMGİAD Tüm Üretici Kadın Kooperatifleri Güç Birliği'de katıldı.

  • Facebook Paylaş
  • Twitter Paylaş

Ülkemizde kooperatifçiliğin geliştirilmesi, kooperatif ürünlerinin tanıtımı ve bu alanda bir farkındalık oluşturularak kooperatifler aracılığıyla iç ve dış ticaretin geliştirilmesi amacıyla 24-27 Eylül 2020 tarihleri arasında Ankara Ticaret Odasının Congresium Fuar Merkezinde düzenlediği Türkiye Kooperatifler Fuarı’na TÜMGİAD Tüm Üretici Kadın Kooperatifleri Güç Birliği'de katıldı.
 
 
TÜMGİAD Genel Başkan Yardımcısı ve İÇAN İç Anadolu Birliği Genel Başkanı Sn.İsmet TAŞ ; “Kooperatiflerin ticaret yapma kapasitelerinin artırılması, E-Ticaret ağına dahil edilmesi veya paylarının artırılması, İhracat ağına dahil olarak milli üretimin dünyaya yayılması,Vatandaşın milli kaynaklarla üretim zincirine dahil edilmesi gibi ülkemiz adına çok önemli konularda  yurt genelinde bir çok kooperatifle birlikte  Tümgiad  Tüm Üretici Kadın Kooperatifleri çatısı altında faaliyet göstermekteyiz.TÜMGİAD & İÇAN olarak fuardan sonra bazı projelerimizi de hayata geçiriyoruz.Emek veren,üretime destek olan tüm kooperatiflerimizi tebrik ederim.” Açıklamalarında bulundu.
 
 
Tüm üretici kadın kooperatifleri Güç Birliği sorumlusu ve aynı zamanda Kumluca Yörük Türkmen derneği Başkanı olan Sn.Nurcihan UĞUREL  yöresel elbisesiyle dikkatleri üzerinde toplarken, fuara katılan kooperatif temsilcilerinin stantlarını ziyaret ederek Güç Birliği çalışmaları hakkında da bilgi verdi.UĞUREL “ Fuara katılımın yüksek olması çok güzel.Güç Birliğine üye bir çok kooperatif fuara katılmış durumda.Yeni tanışabildiğimiz kooperatiflerin de  Tümgiad  Kooperatifler Güç Birliği’ne üye olmaları sevindirici.”bilgisini aktardı.
Tokat Haber 60


YORUM YAZ

BU HABER İÇİN HENÜZ YORUM EKLENMEMİŞTİR.
 Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları, okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Tokat Haber 60 hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Diğer TÜRKİYE Haberleri

Tümü

RÖPORTAJ

Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgün, 'Hem sanatkar olmak lazım, Hem okumak lazım!'
Atilla Akgül, 'Herkes Kur'an'ı okuyup, anlayabilir. Kur'an, anlaşılması en kolay kitaptır' dedi.

FOTO GALERİ

E-BÜLTEN ABONELİK

Gazetemiz Basın Ahlak Yasasına Uymayı Kabul Eder. Özel ilan ve reklamlardan doğabilecek sorumluluk ilan sahibine aittir. Gazetede neşredilen yazılardaki fikir sorumluluğu yazarına ait olup yayınlanan veya yayınlanmayan yazılar geri verilmez.

Adres : Yeşilırmak Mah. Orkide Sok. Saymaz Apt. Zemin Kat No: 8 TOKAT
Tel : (0356) 212 4884
Gsm : (0546) 449 5162
Bu site 0.063 saniyede yüklenmiştir. [Hata Bildir]